“Průměrná restaurace s vysokými cenami”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 6 dalších stránek!
Villa St.Tropéz
Č. 436 z 648 hotelů v Praze
Recenzováno: 22. května 2017

Bohužel název "Grand restaurant" tato restaurace splňuje pouze vysokými cenami. Jídlo průměrné, carpaccio jsme dostali polozmrzlé, z jehněčího hřebínku (tedy kotlet, pečených vcelku) se vyklubaly jehněčí kotletky (tedy pečené jednotlivě nakrájené). A Souflé bylo katastrofální, nevyběhlé, spíše takový sražený piškot. Zachránila to jen výtečná lilková polévka a opravdu skvělý sorbet. Nic mne neláká se sem znovu vracet.

• Datum pobytu: květnu 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Pavel H.

Recenzováno: 10. května 2017 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsme si vybrali, protože se rozhodujeme pro místo na svatbu. Místo nás velmi mile překvapilo, vkusná výzdoba, velmi příjemná obsluha, skvělé jídlo za velmi dobré ceny! Všem doporučujeme a velmi rádi se opět vrátíme!

Datum pobytu: květnu 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli jonalinka.
Recenzováno: 29. ledna 2017

Pokoj čistý a elegantní, prostředí tiché. Vynikající snídaně a velmi ochotná obsluha. Nevhodné pro noční život - komplikovaná doprava do centra a v dochodné vzdálenosti prakticky žádný podnik. Naopak velmi vhodné pro relaxaci a např. firemní akce.

Tip ohledně pokoje: V prvním podlaží se příjemně dívá na barevná světýlka venkovní terasy :-) Druhé patro absolutně tich...
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: květnu 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Markéta M.
Recenzováno: 5. ledna 2017

Poprvé jsem toto místo navštívila na základě voucheru do wellness, které jsem dostala od kolegů k narozeninám. Milujeme s přítelem wellness, toto je opravdu hezké - se saunou, ochlazovací bazének, dva lehátka a velká postel, hlavně je tam okno a je tam dýchatelno. Já musím říct, že vždy, když tam přijedeme - jezdíme 1 - 2 do rok, tak mi přijde voda ve vířivce čistá, je zde sucho a uklizeno.
Ubytování jsme vždy ve velkém pokoji se sedačkou, v koupeně je vana, postele akorát - pokoje se nám líbí moc. mají to všechno sladěné v tom francouzském stylu.
Restaurace - boží! hezky a stylově zařízena, miluji to prostředí. Jídlo super, vždy moc chutnalo. Letos v léte jsme byli konečně v restauraci na terase. Je nádherná, mají tam svoje bylinky, spousta levandulí, bohužel jsme déle čekali na jídlo a venku bylo asi 40stupňů, ale dalo se :-)
Paní provozní, nebo manažerka paní Vokačová je super, vždy se obracím na ní s nabídkou pobytu. Slečky na recepci milé, příjemné! Opravdu zde nemám co vytknout, ceny přijatelné.
Místo je taky hezké, super na procházky.
Letos jsme byli jen jednou, ale už se chystáme opět teď v úboru - také doporučuji využít valentýnských balíčků, mají je snad každý rok!
Doporučuji všem, my jsme tam byli asi 6x a vždy excelentní!

• Datum pobytu: únoru 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli chalupovakr.
Recenzováno: 19. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Vyborna kuchyne. Prijemny, mily personal. Zavitala jsem nahodou a byla jsem prijemne prekvapena dalsi restauraci s vybornou kuchyni. Urcite je duvod se vratit a ochutnat dalsi jidla. V lete musi byt prostredi jeste hezci.

Datum pobytu: listopadu 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Irena N.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Praze.
Dolce Villa Hotel
Hotel Meritum
Č. 373 z 648 – Praha
122 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Villa St.Tropéz? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Villa St.Tropéz

Adresa: Ruzyňská 197/14 | Ruzyň, Praha 161 00, Česká republika (Dříve Hotel Elegant)
Lokalita: Česká republika > Čechy > Praha > Praha 6
Vybavení:
Bar/salon Business centrum s přístupem k internetu Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Restaurace Pokojová služba Apartmány
Styl hotelu:
Č. 436 z 648 hotelů – Praha
Rozsah cen: 1 382 Kč–2 432 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 4 — Villa St.Tropéz 4*
Pokoje: 16
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Villa St.Tropéz. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?