Recenzováno: 10. května 2017 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsme si vybrali, protože se rozhodujeme pro místo na svatbu. Místo nás velmi mile překvapilo, vkusná výzdoba, velmi příjemná obsluha, skvělé jídlo za velmi dobré ceny! Všem doporučujeme a velmi rádi se opět vrátíme!

Datum pobytu: květen 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli jonalinka.
Recenzováno: 29. ledna 2017

Pokoj čistý a elegantní, prostředí tiché. Vynikající snídaně a velmi ochotná obsluha. Nevhodné pro noční život - komplikovaná doprava do centra a v dochodné vzdálenosti prakticky žádný podnik. Naopak velmi vhodné pro relaxaci a např. firemní akce.

Tip ohledně pokoje: V prvním podlaží se příjemně dívá na barevná světýlka venkovní terasy :-) Druhé patro absolutně tiché.
  • Datum pobytu: květen 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Markéta M.
Recenzováno: 5. ledna 2017

Poprvé jsem toto místo navštívila na základě voucheru do wellness, které jsem dostala od kolegů k narozeninám. Milujeme s přítelem wellness, toto je opravdu hezké - se saunou, ochlazovací bazének, dva lehátka a velká postel, hlavně je tam okno a je tam dýchatelno. Já musím říct, že vždy, když tam přijedeme - jezdíme 1 - 2 do rok, tak mi přijde voda ve vířivce čistá, je zde sucho a uklizeno.
Ubytování jsme vždy ve velkém pokoji se sedačkou, v koupeně je vana, postele akorát - pokoje se nám líbí moc. mají to všechno sladěné v tom francouzském stylu.
Restaurace - boží! hezky a stylově zařízena, miluji to prostředí. Jídlo super, vždy moc chutnalo. Letos v léte jsme byli konečně v restauraci na terase. Je nádherná, mají tam svoje bylinky, spousta levandulí, bohužel jsme déle čekali na jídlo a venku bylo asi 40stupňů, ale dalo se :-)
Paní provozní, nebo manažerka paní Vokačová je super, vždy se obracím na ní s nabídkou pobytu. Slečky na recepci milé, příjemné! Opravdu zde nemám co vytknout, ceny přijatelné.
Místo je taky hezké, super na procházky.
Letos jsme byli jen jednou, ale už se chystáme opět teď v úboru - také doporučuji využít valentýnských balíčků, mají je snad každý rok!
Doporučuji všem, my jsme tam byli asi 6x a vždy excelentní!

• Datum pobytu: únor 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli chalupovakr.
Recenzováno: 19. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Vyborna kuchyne. Prijemny, mily personal. Zavitala jsem nahodou a byla jsem prijemne prekvapena dalsi restauraci s vybornou kuchyni. Urcite je duvod se vratit a ochutnat dalsi jidla. V lete musi byt prostredi jeste hezci.

Datum pobytu: listopad 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Irena N.
Recenzováno: 5. června 2016 prostřednictvím mobilu

Restaurace v tomto hotelu je naprosto famozni. Prijemny personal, krasna zahrada, uzasny interier a jeste zajimavejsi jidla. Vzdy jsme si moc pochutnali. Jidlo je za velmi dobre ceny, cekala bych, ze bude mnohem drazsi (mohli by si to bez ostychu dovolit).

Datum pobytu: říjen 2015, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli TerezkaKRD.