Tripadvisor
Recenzováno: 7. dubna 2017

Pobyt v tomto hotelu jsem si moc užil. Především personál byl vstřícný, na pokoji bylo uklizeno a čisto. Co se týče jídla to bylo taky v pohodě. Hotel se nachází blízko centru, takže veškeré památky a ostatní kulturu jsem měl nedaleko bydlení. Součástí mé pokoje bylo i vlastní sociální zařízení, které bylo moc krásné. Určitě příště vím kam jít.

Datum pobytu: prosinec 2016
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli Radek P.
Ms S, Manager v zařízení Hotel Inos, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. dubna 2017

moc si vážíme tak skvělé reference a děkujeme Vám za ni. Pokud k nám opět zavítáte udělejte prosím rezervaci přes můj mail borovickova@hotelinos.com a já Vám na pokoj
pošlu dárek na uvítanou. Těšíme se na Vaši další návštěvu. Srdečně zdraví
Jana Borovičková - manažerka hotelu Inos

Recenzováno: 19. července 2016

Svým umístěním a snadnou dostupností centra chytrá základna pro poznávání Prahy, velmi příjemný personál, báječné snídaně a můj bože, opravdu pohodlné postele po celodenním chození.
Podzemní garáže hotelu vyřešily starost, kam v Praze s autem. Výborná restaurace poblíž v ulici.

Datum pobytu: duben 2016
Poděkujte uživateli Hana D.
Mrs D, Vedoucí recepce v zařízení Hotel Inos, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. prosince 2016

Dobrý den, paní Hano,

děkujeme za milá slova o našem hotelu.

Doufáme, že se v budoucnu uvidíme.

Hezké svátky.

Michaela

Recenzováno: 11. července 2016

Příjemný pobyt v menším hotelu situovaném v klidném místě nedaleko centra Prahy. Velice příjemný a ochotný personál, čistý a uklizený pokoj, bohatá snídaně, přijatelná cena za ubytování. Vřele doporučuji.

Datum pobytu: červenec 2016
Poděkujte uživateli Šárka V.
Recenzováno: 6. června 2016

Velmi ochotný,vstřícný a stále usměvavý personál, vynikající snídaně, pěkné, čisťounké a prostorné pokoje. Hotel v klidné části města a přitom Praha na dosah. Reakce na potávku rychlá a taktéž velmi vstřícná.

Datum pobytu: červen 2016
Poděkujte uživateli RenPod.
Recenzováno: 30. března 2015

Velmi příjemný a vstřícný personal, usměvavá a ochotná paní při snídaních (každé ráno bylo s ní hned veselejší), prostorný pokoj, jednoduchá a rychlá dostupnost do centra, poměr cena/kvalita snad nejlepší v celé Praze. Prostě naprostá spokojenost.

Určitě budu tento hotel doporučovat i mým známým.

Datum pobytu: březen 2015
Poděkujte uživateli w_byrtus.
Mrs D, Front Office Manager v zařízení Hotel Inos, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. dubna 2015

Vážený pane Byrtusi,

velice děkujeme za kladné ohodnocení. Všechny nás to velice potěšilo a jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a doufáme, že se zase v budoucnu uvidíme.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Michaela Bošková
Front office manager