Recenzováno: 27. června 2018

Hotel můžu jen doporučit, nachází se v centru se skvělou dopravní dostupností. Pokoj jsme měli vždy perfektně uklizený a na recepci nám se vším pomohli. Snídaně byly chutné a rozmanité. Každý se vybere podle toho, na co má zrovna daný den chuť.

• Datum pobytu: červen 2018, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli medison07.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Brixen Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. června 2018

Děkujeme za vaše pozitivní hodnocení. Jsme potěšeni, že chválíte snídaňový servis, na který máme pozitivní zpětnou vazbu i od dalších našich hostů.

Recenzováno: 22. června 2018

Personál byl velmi milý, pokoj dokonale čistý, bezproblémové parkováni, v noci žádny hluk při otevřených oknách, cena velmi příjemná, umístění hotela blízko centra perfektní a pár krokú od metra. Příšte se tu určite ubytuju znova.

• Datum pobytu: červen 2018, cestoval(a) sólo
Poděkujte uživateli peterP8653SL.

Velmi nás potěšilo vaše kladné hodnocení našeho hotelu. Budeme se snažit ze všech sil, abychom naplnili vaše očekávání i při příští návštěvě.

Recenzováno: 31. května 2018

Do hotelu se vždy rád vracím, ať už kvůli umístění v centru města, velmi příjemnému personálu a nebo vydatným snídaním! Parkoviště nechybí a wifi šlape, jak má. Pokoje jsou vždy perfektně nachystané a ČISTÉ!!! Doporučuji :)

• Datum pobytu: duben 2018, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Zaki2804.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Brixen Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. června 2018

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzováno: 8. května 2018

Enormní hluk z magistrály (nejsou plastová okna), která se nachází přímo pod okny. Pokoje průměrné, cena neodpovídala kvalitě. Wi-fi nespolehlivá. Pokoje čisté. Obsluha na recepci byla milá, vše vysvětlila.

• Datum pobytu: květen 2018, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli martinstoklas.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Brixen Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. května 2018

Děkujeme vám za vaši recenzi z pobytu v našem hotelu. Jsme opravdu vděční za důležité informace, které nám pomáhají zlepšit naše služby. Je nám líto, že váš pobyt zde nesplnil vaše očekávání. Věříme, že bychom mohli být schopni reagovat na některé vaše výhrady již během vašeho pobytu. Snažíme se vždy najít řešení, aby naši hosté odcházeli jen s příjemnými vzpomínkami.

Recenzováno: 28. dubna 2018

V hotelu jsem přespával při služební cestě. Jedná se o čistý, komfortní hotel. Líbila se mi široká nabídka potravin na snídani. Příjemný personál, na recepci mi poradili s rezervací restaurace na pracovní schůzku. Výhodou je i blízkost centra. Jednoznačně doporučuji.

• Datum pobytu: duben 2018, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Petr M.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Brixen Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. května 2018

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi, které si velmi vážíme. Budeme rádi, když si při příští návštěvě Prahy vyberete opět náš hotel.