Recenzováno: 30. listopadu 2014

Hotel jsem navštívila již několikrát a ráda se určitě budu vracet. Přívětivý personál, velmi pěkné pokoje, výborná kuchyně! Opravdu příjemný pocit z pohodlí, které hotel nabízí. Moc doporučuji! Libuše z Plzně.

• Datum pobytu: listopad 2014, cestoval(a) pracovně
1  Poděkujte uživateli Libuše S.
Recenzováno: 30. listopadu 2014

Velmi hezký klidný hotýlek, přijemný personál, velmi milý, Dokázal nám poradit jak se dostat na určitá místa10 minut do města ... Doporučil také hezká místa, která navštívit ... Pokoje byly velmi hezké, útulné a čisté, určitě doporučuji pro rodinky, či páry které chtějí být v klidné části s blízkosti centra. Doporučuji :)

Datum pobytu: listopad 2014, cestoval(a) s přáteli
1  Poděkujte uživateli Denča H.
Recenzováno: 30. listopadu 2014

Hotel je na super miste,blizko od centra,dobre spoje kdyz nemate auto,jidlo a servis na dobre urovni a pekny pokoj,Prijel jsem na vikend,hotel se da pekne najit podle navigace,mel jsem i misto na zaparkovani a velmi me i prekvapila cena pobytu.Urcite kdyz pojedu do Prahy,tak tento hotel zase navstivim a muzu vrele doporucit.

Datum pobytu: listopad 2014, cestoval(a) pracovně
2  Poděkujte uživateli Yacobi B.
Recenzováno: 27. listopadu 2014

Nádherný malebný hotýlek v klidné části Prahy je sice trochu z ruky, ale i tak se od něj dá během 10 minut dostat do centra, což je skvělé. Celá čtvrť je velmi poklidná a maloměstská. Pokoje jsou velké a čisté. Během našeho pobytu jsme měli naprosto všechno. Personál byl velmi ochotný. Výběr jídla na snídaních byl pokaždé bohatý.

• Datum pobytu: listopad 2014, cestoval(a) v páru
2  Poděkujte uživateli MartiSBL.
Recenzováno: 18. listopadu 2014

Navštívila jsem tento pražský hotel se svým přítelem. Je v klidnější části Prahy, ale není daleko od centra. Pokoje byly čisté a výborně zařízené. Personál nám vyhověl ve všem. Choval se velmi profesionálně a hlavně mile. Určitě bych se tam někdy znovu ubytovala.

• Datum pobytu: prosinec 2013, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli Martina G.