Recenzováno: 21. května 2019 prostřednictvím mobilu

Výborná volba! Návštěva pracovně a byl jsem mile překvapen. Moc pěkně uklizený pokoj, milá recepce. Snídaně skvělé s velkým výběrem a dobrou obsluhou. Hlídané parkoviště kousek od hotelu. Všem vřele doporučuji!

Datum pobytu: květen 2019
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli pantasparter.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel U Divadla, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. června 2019

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzováno: 12. května 2019

Velmi pěkný a stylový hotel, recepční velmi profesionální , pokoje čisté a hezky zařízené.
Snídaně slušná 8/10 ( byl čtvrtek , v hotelu bylo málo lidí a trochu to bylo na snídani vidět ). Koupeno přes booking za lepší cenu než je běžné ale jeli bychom i za normální cenu.

Poděkujte uživateli Connector14773867175.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel U Divadla, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. května 2019

Thank you for your positive evaluation. We are very pleased with your compliments on our breakfast service which also other our guest appreciate.

Recenzováno: 30. dubna 2019

Jednalo se o obchodní cestu, kde mi hotel u Divadla velice zpříjemnil pobyt v Praze. Velice přátelský a usměvavý personál, výborné snídaně s širokou nabídkou výběru. Velice mne potěšilo i hlídané parkoviště přímo u hotelu. Mohu všem cestovatelům, kteří míří do Prahy jak pracovně, tak soukromě doporučit!

• Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Robert H.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel U Divadla, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. května 2019

Velmi nás potěšilo vaše kladné hodnocení našeho hotelu. Budeme se snažit ze všech sil, abychom naplnili vaše očekávání i při příští návštěvě.

Recenzováno: 28. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Bydleli jsme v tomto hotelu minulý týden a všechno skvělé, milý personál, lístky na mhd možno zakoupit na recepci. Pokoj prostorný a čistý. Možnost hlídaného parkoviště. Snídaně byla skvělá, obrovský výběr a milá obsluha. Rádi se znovu vrátíme.

Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli Lindaaa18.

Recenzováno: 3. dubna 2019

Hotel je hezký a útulný. Snídaně výborné s velkým výběrem jídel. Personál je také velmi ochotný. Jedinou výtku bych měl k technickému stavu sprchy. Měla slabý proud jelikož voda tekla u výstupu ze zdi z hadice. Jistě to brzy opraví. Hotel mohu určitě doporučit a v budoucnu ho zase navštívím

Datum pobytu: únor 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Travel20880939702.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel U Divadla, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. dubna 2019