Recenzováno: 29. května 2019

Musím uznat, že na hotel, který je pár minut od centra, jsem byla mile překvapena.
Servis na recepci výborný - recepční aktivně nabízel služby hotelu i výlety po Praze (i mimo ni).
Pokoj byl čistý, voňavý, pohodlné postele.
Snídaně chutná a rozmanitá. Bylo z čeho vybírat (pobyt byl na 2 noci).
Chválím, že lze na recepci koupit lístky na MHD, protože v okolí není možnost.

Rozhodně doporučuji a děkuji za příjemný pobyt.

Datum pobytu: březen 2019
Poděkujte uživateli Lucie O.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel U Divadla, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. června 2019

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzováno: 27. května 2019

velice útulný a příjemný hotel. Pán na recepci perfektně zodpověděl naše dotazy. Příjemné prostředí pro odpočinek a klidný odpočinek. Hotel je umístěn v zástavbě kde je ale klid. Můžeme se ženou jen doporučit.

Poděkujte uživateli Smolas.

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi, které si velmi vážíme. Budeme rádi, když si při příští návštěvě Prahy vyberete opět náš hotel.

Recenzováno: 27. května 2019 prostřednictvím mobilu

Bydleli jsme s rodinou, na pokoji detska postylka zdarma. Velmi milá recepce, výborná snídaně s dobrou obsluhou. Velký výběr pečiva, pomazánek a teplého. Pokoje čisté a pěkně uklizené. Rádi se znovu vrátíme

Poděkujte uživateli s_muelj2015.

Velmi nás potěšilo vaše kladné hodnocení našeho hotelu. Budeme se snažit ze všech sil, abychom naplnili vaše očekávání i při příští návštěvě.

Recenzováno: 21. května 2019 prostřednictvím mobilu

Výborná volba! Návštěva pracovně a byl jsem mile překvapen. Moc pěkně uklizený pokoj, milá recepce. Snídaně skvělé s velkým výběrem a dobrou obsluhou. Hlídané parkoviště kousek od hotelu. Všem vřele doporučuji!

Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli pantasparter.

Recenzováno: 12. května 2019

Velmi pěkný a stylový hotel, recepční velmi profesionální , pokoje čisté a hezky zařízené.
Snídaně slušná 8/10 ( byl čtvrtek , v hotelu bylo málo lidí a trochu to bylo na snídani vidět ). Koupeno přes booking za lepší cenu než je běžné ale jeli bychom i za normální cenu.

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli Connector14773867175.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel U Divadla, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. května 2019

Thank you for your positive evaluation. We are very pleased with your compliments on our breakfast service which also other our guest appreciate.