TripAdvisor
Praha
Hledat
Recenzováno: 21. října 2019

Velmi dobrý hotel, moc milý personál. Snídaně skvělá s obrovským výběrem pro každého. Lístky na městskou hromadnou dopravu lze koupit na recepci, což je velká výhoda. Potěšil dárek od recepce v podobě domácí marmelády. Byl jsem velmi spokojen se všemi službami. Rád přijedu zase.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Michael B.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel U Divadla, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. října 2019

Velmi nás potěšilo vaše kladné hodnocení našeho hotelu. Budeme se snažit ze všech sil, abychom naplnili vaše očekávání i při příští návštěvě.

Recenzováno: 31. května 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi hezký a útulný hotel. Příjezd pozdě večer. Milá slečna na recepci nám podala veškeré informace. Pokoj uklizený, hezký, útulný. Na snídani velký výběr pokrmů a milá ochotná obsluha. Hotelu nejde nic vytknout. Doporučujeme.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli James B.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel U Divadla, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. června 2019

Děkujeme za vaše pozitivní hodnocení. Jsme potěšeni, že chválíte snídaňový servis, na který máme pozitivní zpětnou vazbu i od dalších našich hostů.

Recenzováno: 30. května 2019

Velmi pěkný hotel, bydlel jsem jednu noc pracovně a byl jsem mile překvapen, příjemný personál, čistý a dobře uklizený pokoj. Ráno snídaně už od 7 hodin, velký výběr všeho od pečiva po sladké, dobrá káva. Dlouho jsem si takhle nepochutnal v hotelu. Rád se ubytuji znovu až navštívím Prahu. Děkuji

Datum pobytu: duben 2019
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Býýý p.

Recenzováno: 29. května 2019

Musím uznat, že na hotel, který je pár minut od centra, jsem byla mile překvapena.
Servis na recepci výborný - recepční aktivně nabízel služby hotelu i výlety po Praze (i mimo ni).
Pokoj byl čistý, voňavý, pohodlné postele.
Snídaně chutná a rozmanitá. Bylo z čeho vybírat (pobyt byl na 2 noci).
Chválím, že lze na recepci koupit lístky na MHD, protože v okolí není možnost.

Rozhodně doporučuji a děkuji za příjemný pobyt.

Datum pobytu: březen 2019
Poděkujte uživateli Lucie O.

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzováno: 27. května 2019

velice útulný a příjemný hotel. Pán na recepci perfektně zodpověděl naše dotazy. Příjemné prostředí pro odpočinek a klidný odpočinek. Hotel je umístěn v zástavbě kde je ale klid. Můžeme se ženou jen doporučit.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli Smolas.

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi, které si velmi vážíme. Budeme rádi, když si při příští návštěvě Prahy vyberete opět náš hotel.