Tripadvisor
Praha
Hledat
Recenzováno: 8. prosince 2019

Poměr cena/ výkon super. Snídaně byla super, velký výběr jídla. Poloha hotelu mi též vyhovovala. Personál byl ochotný, mile mě překvapil dárek na pokoji v podobě láhve vína a milým vzkazem. Parkování bylo vzdálenější, ale zase bezpečné.

Datum pobytu: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Mari7072019.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel U Divadla, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 3 týdny

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzováno: 30. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Návštěva splnila naše očekávání. Pokoje jsou prostorné a pečlivě uklizené. Na recepci je ochotný a nápomocný personál. Snídaně je formou bufetu, bohatý výběr a výborná káva. Při příští návštěvě se opět ubytujeme

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli janahorkys.

Velmi nás potěšilo vaše kladné hodnocení našeho hotelu. Budeme se snažit ze všech sil, abychom naplnili vaše očekávání i při příští návštěvě.

Recenzováno: 21. října 2019

Velmi dobrý hotel, moc milý personál. Snídaně skvělá s obrovským výběrem pro každého. Lístky na městskou hromadnou dopravu lze koupit na recepci, což je velká výhoda. Potěšil dárek od recepce v podobě domácí marmelády. Byl jsem velmi spokojen se všemi službami. Rád přijedu zase.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Michael B.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel U Divadla, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. října 2019

Recenzováno: 31. května 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi hezký a útulný hotel. Příjezd pozdě večer. Milá slečna na recepci nám podala veškeré informace. Pokoj uklizený, hezký, útulný. Na snídani velký výběr pokrmů a milá ochotná obsluha. Hotelu nejde nic vytknout. Doporučujeme.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli James B.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel U Divadla, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. června 2019

Děkujeme za vaše pozitivní hodnocení. Jsme potěšeni, že chválíte snídaňový servis, na který máme pozitivní zpětnou vazbu i od dalších našich hostů.

Recenzováno: 30. května 2019

Velmi pěkný hotel, bydlel jsem jednu noc pracovně a byl jsem mile překvapen, příjemný personál, čistý a dobře uklizený pokoj. Ráno snídaně už od 7 hodin, velký výběr všeho od pečiva po sladké, dobrá káva. Dlouho jsem si takhle nepochutnal v hotelu. Rád se ubytuji znovu až navštívím Prahu. Děkuji

Datum pobytu: duben 2019
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Býýý p.