Nejnižší ceny Vašeho pobytu
Expedia.com
Hotels.com
Travelocity
Prohlédněte si všech 11 nabídek
Ceny jsou poskytovány našimi partnery a zahrnují ceny pokojů na jednu noc včetně veškerých daní a poplatků známých našim partnerům. Podrobnější informace získáte od našich partnerů.
Recenzováno: 27. února 2020

Vynikaji Hotel. Super personal. Super chlap na recepci se vsim pomohl a red vse vysvětlil. Vše podle mých představ. Vřelé přivítání. V okoli klid. Pokoj splnil veškeré očekávání. Můžu jen doporučit. Tesim se na další návštěvy.

Datum pobytu: únor 2020
1  Poděkujte uživateli Rykov V.
Recenzováno: 22. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Skvělá zkušenost. Ubytovali jsme se s rodinou v tomto krásném a útulném hotýlku. Na recepci všichni milí a se vším nám pomohli. Parkování je hlídané a 3 minuty pěšky od hotelu. Do centra jsme využili hromadnou dopravu a lístky jsme koupili přímo na recepci. Dokonce nám vyšli vstříc a mohli jsme prodloužit odjezd. Pokoje krásné a čisté. Snídaně skvělá, teplé pokrmy, studené, ovoce, sladké prostě vše na co si vzpomenete. Skvělá volba a rádi přijedeme znovu. Děkujeme

Datum pobytu: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli petrf501.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel U Divadla, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. ledna 2020

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzováno: 8. prosince 2019

Poměr cena/ výkon super. Snídaně byla super, velký výběr jídla. Poloha hotelu mi též vyhovovala. Personál byl ochotný, mile mě překvapil dárek na pokoji v podobě láhve vína a milým vzkazem. Parkování bylo vzdálenější, ale zase bezpečné.

Datum pobytu: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli Mari7072019.

Recenzováno: 30. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Návštěva splnila naše očekávání. Pokoje jsou prostorné a pečlivě uklizené. Na recepci je ochotný a nápomocný personál. Snídaně je formou bufetu, bohatý výběr a výborná káva. Při příští návštěvě se opět ubytujeme

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli janahorkys.

Velmi nás potěšilo vaše kladné hodnocení našeho hotelu. Budeme se snažit ze všech sil, abychom naplnili vaše očekávání i při příští návštěvě.

Recenzováno: 21. října 2019

Velmi dobrý hotel, moc milý personál. Snídaně skvělá s obrovským výběrem pro každého. Lístky na městskou hromadnou dopravu lze koupit na recepci, což je velká výhoda. Potěšil dárek od recepce v podobě domácí marmelády. Byl jsem velmi spokojen se všemi službami. Rád přijedu zase.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Michael B.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel U Divadla, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. října 2019