Recenzováno: 8. srpna 2019

Na zámek chodím pravidelně na snídaně, které jsou vždy v pořádku s výjimkou dnešního rána. Dnes (8.8.) byla snídaně naprosto báječná. Nesmírně milá servírka a stále usměvavá. Pokud se jedná o novou servírku na snídaních, je to krok dobrým směrem. Milá, rodinná atmosféra.

Datum pobytu: srpen 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli snidanar123.
IvanaPeter, Generální ředitel v zařízení Chateau St. Havel - Wellness Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 5 týdny

Velice děkujeme za Vaše hodnocení, které je pro nás důležité. Bude nám velkou ctí Vás opět u nás v budoucnu přivítat. Ivana Peterková, General Manager

Recenzováno: 26. června 2019

Měli jsme voucher na Wellness pobyt Chateau exclusive pro 2 os., kde je ubytko, 6-chodové degust.menu a wellness.
Ubytování - bez výhrad, pokoje OK. Postele a matrace pohodlné, všechno funkční. Odpovídá úrovni 4 hvězd.
Restaurace katastrofa - večeře s 6 chodovým degustačním menu trvala přes 3 hodiny nekonečného čekání. Miniporcičky jsme snědli ani ne za minutu. Pokud je někdo z vas vegetarian, tak se moc nemá na co těšit, zůstane hladový. Jídlo kvalitou Ok, ale to čekání bylo nesnesitelné.
Wellness byl Ok až na masáž - jedna masérka skvělá, druhá - propadák. Takže pocity smíšené.
Nejhorší na všem ale bylo zarezervovat si pobyt se vším co máte - extra si voláte na recepci kvůli pokoji, pak si musíte domluvit na jiném čísle wellness-na ted den nebyl (pak voláte zpět na recepci zda mají ubytko volné když je volný wellness a opáčně - celkem 3 x do kolečka) a pak ještě do restaurace rezervovat stůl. Můj názor na to je, že ty vouchery prodávají s cílem vydělat na tom, že to lidem předem znepříjemním složitostmi a ona jich pak půlka ten voucher vůbec nevyčerpá. Já už jsem to chtěla vzdát, ale manžel mě přemluvil, tak jsem to telefonické objednávání na 3 x nakonec nevzdala, ale dobrý pocit z toho nemám. Nekupujte ty vouchery, je to jen vytahování prachů.

Datum pobytu: červen 2019
1  Poděkujte uživateli Andrisek222.

děkujeme za Vaše hodnocení, které je pro nás důležité. Velice mě mrzí skutečnost, že jste byla při rezervaci nespokojená a věřím, že si svůj zážitek u nás užijete. Hezký den, Ivana Peterková, General Manager

Recenzováno: 24. června 2019

Hotel a restauraci Chateu St Havel jsme navštívili ve dnech 16. až 18 . června t.r. Již od vstupu do hotelu se nás ujal vynikající personál.Provedli nás celým objektem a akceptovali naše požadavky na drobné změny ve voucheru. Poskytnutý pokoj byl komfortně zařízen a strávili jsme v něm dvě klidné noci. Všechna poskytnutá jídla byla na vrcholu kulinářského umění a způsobu servírování.Klidná a přátelská atmosféra hotelu i restaurace je důvodem proto, abychom služeb zmíněného zařízení zase brzy znovu využili.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli MiVo3080Pha.

Dobrý den, velice děkujeme za Vaše hodnocení, které je pro nás velmi důležité. Bude nám velkou ctí Vás u nás v budoucnu opět přivítat. Hezký den, Ivana Peterková, General Manager

Recenzováno: 22. května 2019

My to tu milujeme. I pro oslavy narozenin, i hotel pro pozvané návštěvy. Vždy si to tu moc užijeme. Jediné co je rušivé je ruch od silnice vyšší třídy opodál, ale to "přehluší" luxusní zážitek jak v restauraci s jídlem, tak prostředí lesoparku, tak chování personálu. Veliká spokojenost.

Tip ohledně pokoje: I přesto, že se v sále vedle slavilo, v pokoji bylo neskutečné tichoučko a přátelé si moc odpočali. Tzn.dobře odzvučené pokoje.
Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli Adelaidicka.

Recenzováno: 16. května 2019 prostřednictvím mobilu

Restaurace disponuje pouze luxusním názvem a příjemným okolím lesoparku.
Obsluha neodpovídá ani standartu ani vstřícnosti, kterou zde očekáváte. Personál je pomalý a nepříjemný , jak v hospodě na okraje světa. Špinavé nádobí stojí na stole tak dlouho, až se z toho stává pěkná hromádka.
Pro děti není připravena vůbec žádná pozornost ( omalovánky aspoň), s tím že mají dětské menu! Mimochodem z zamraženeho obžalovaného masa!
V degustačním menu, vám rozkraji porci na pul! Ale hradite celou castku. Natahovani klientu Od šéfkuchaře je tak okaté , že je to až trapné!
Pokud jste chlap tak se vůbec nenajite!
Chuť u polévek není výrazná, vývar spíš připomíná polévku ve škole. Chusá je tvrdá. Rybu vůbec zkazily. Dezert podali poloviční a jinim celý. Opravdu trapná situace, kdy jdete požádat aby vašim hostům dali normální porci, tak podruhé přinesou druhou půlku, ale necelý kousek!
Jídlo možná je hezky naservirovane “ala molekulární kuchyně”, ale rozhodně to vůbec nechutna!
Pokud si nechcete zkazit náladu, chuť a neztratit peníze za tak trapný servis a bezchutne jídlo, radši zvolte jinou restauraci.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli anastasiaaK6308BP.

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Je nám velice líto, že jste u nás nebyli spokojeni a nechutnalo vám. Věříme, že pokud nás v budoucnu navštívíte bude Váš zážitek příjemnější. Hezký den, Ivana Peterková, General Manager