Recenzováno: 9. srpna 2019

Krásné prostředí, parkování před hotelem bez problemů, whirpool nádherný, snídaně exkluzivní ( čerstvá limonáda výborná) a velký výběr a příjemný personál. Za nás velká spokojenost a určitě se rádi vrátíme

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli sona b.
IvanaPeter, Generální ředitel v zařízení Chateau St. Havel - Wellness Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 5 týdny

Velice děkujeme za Vaše hodnocení, které je pro nás důležité. Bude nám velkou ctí Vás opět u nás v budoucnu přivítat. Ivana Peterková, General Manager

Recenzováno: 8. srpna 2019

Na zámek chodím pravidelně na snídaně, které jsou vždy v pořádku s výjimkou dnešního rána. Dnes (8.8.) byla snídaně naprosto báječná. Nesmírně milá servírka a stále usměvavá. Pokud se jedná o novou servírku na snídaních, je to krok dobrým směrem. Milá, rodinná atmosféra.

Datum pobytu: srpen 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli snidanar123.

Recenzováno: 26. června 2019

Měli jsme voucher na Wellness pobyt Chateau exclusive pro 2 os., kde je ubytko, 6-chodové degust.menu a wellness.
Ubytování - bez výhrad, pokoje OK. Postele a matrace pohodlné, všechno funkční. Odpovídá úrovni 4 hvězd.
Restaurace katastrofa - večeře s 6 chodovým degustačním menu trvala přes 3 hodiny nekonečného čekání. Miniporcičky jsme snědli ani ne za minutu. Pokud je někdo z vas vegetarian, tak se moc nemá na co těšit, zůstane hladový. Jídlo kvalitou Ok, ale to čekání bylo nesnesitelné.
Wellness byl Ok až na masáž - jedna masérka skvělá, druhá - propadák. Takže pocity smíšené.
Nejhorší na všem ale bylo zarezervovat si pobyt se vším co máte - extra si voláte na recepci kvůli pokoji, pak si musíte domluvit na jiném čísle wellness-na ted den nebyl (pak voláte zpět na recepci zda mají ubytko volné když je volný wellness a opáčně - celkem 3 x do kolečka) a pak ještě do restaurace rezervovat stůl. Můj názor na to je, že ty vouchery prodávají s cílem vydělat na tom, že to lidem předem znepříjemním složitostmi a ona jich pak půlka ten voucher vůbec nevyčerpá. Já už jsem to chtěla vzdát, ale manžel mě přemluvil, tak jsem to telefonické objednávání na 3 x nakonec nevzdala, ale dobrý pocit z toho nemám. Nekupujte ty vouchery, je to jen vytahování prachů.

Datum pobytu: červen 2019
1  Poděkujte uživateli Andrisek222.

děkujeme za Vaše hodnocení, které je pro nás důležité. Velice mě mrzí skutečnost, že jste byla při rezervaci nespokojená a věřím, že si svůj zážitek u nás užijete. Hezký den, Ivana Peterková, General Manager

Recenzováno: 24. června 2019

Hotel a restauraci Chateu St Havel jsme navštívili ve dnech 16. až 18 . června t.r. Již od vstupu do hotelu se nás ujal vynikající personál.Provedli nás celým objektem a akceptovali naše požadavky na drobné změny ve voucheru. Poskytnutý pokoj byl komfortně zařízen a strávili jsme v něm dvě klidné noci. Všechna poskytnutá jídla byla na vrcholu kulinářského umění a způsobu servírování.Klidná a přátelská atmosféra hotelu i restaurace je důvodem proto, abychom služeb zmíněného zařízení zase brzy znovu využili.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli MiVo3080Pha.

Dobrý den, velice děkujeme za Vaše hodnocení, které je pro nás velmi důležité. Bude nám velkou ctí Vás u nás v budoucnu opět přivítat. Hezký den, Ivana Peterková, General Manager

Recenzováno: 22. května 2019

My to tu milujeme. I pro oslavy narozenin, i hotel pro pozvané návštěvy. Vždy si to tu moc užijeme. Jediné co je rušivé je ruch od silnice vyšší třídy opodál, ale to "přehluší" luxusní zážitek jak v restauraci s jídlem, tak prostředí lesoparku, tak chování personálu. Veliká spokojenost.

Tip ohledně pokoje: I přesto, že se v sále vedle slavilo, v pokoji bylo neskutečné tichoučko a přátelé si moc odpočali. Tzn.dobře odzvučené pokoje.
Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli Adelaidicka.