Tripadvisor
Praha
Recenzováno: 30. října 2019

Velmi pěkné prostředí a poloha uprostřed Prahy, pokoj velký hezký, postel měkčí, ty odpady v koupelně jsou cítit, degustační 6 Chodová večeře trochu malé porce ale jinak velmi hezký zážitek, wellness super.

Poděkujte uživateli Paces33.
Recenzováno: 29. října 2019

Ubytovaní hezké, pokoj velký, matrace měkčí, ale pohodlná. K dispozici kávovar, čaje, minibar perfektně vybavený. Bohužel koupelna zastaralá, velmi cítit odpad a zatuchlost. Wellness služby vynikající, čisté, útulné, masérky vynikající, obsluha wellness ochotná, milá, usměvavá. Snídaně bohatá, vynikající.
Večere 6ti chodové degustační menu nic zvláštního, až nedobré, panenka vysušená, candát v těstíčku bez chuti, špenátový kuskus mdlý, zvěřinový chod tuhý, dančí maso tuhé. Snad jediný dezert bez výhrad. Servis bez chyby. Poměr cena výkon nesplňuje očekávání.

Poděkujte uživateli PetraS2862.
Recenzováno: 28. října 2019 prostřednictvím mobilu

Zámek i jeho okolí jsou nádherné, wellness nás naprosto okouzlil, paní masérky byly dokonalé a privátní sauna velmi příjemná. Vše krásně čisté a skvěle připravené. Degustační večeře byla složena z mnoha zajímavých jídel všech chutí, zejména zvěřina, nejvíce nás nadchl dezert a ochutnávka vín :) obsluha milá a ochotná. Ubytování v zámeckém pokoji mělo své kouzlo, lehce nám vadil hluk silnice, ale po chvilce jsme jej už nevnímali. Určitě doporučujeme.

Poděkujte uživateli Trek307512.
Recenzováno: 21. srpna 2019

Pokoj krásný, stylově zařízený, dostatečně velký - jako bonus kávovar a rychlovarná konvice na pokoji, lehké občerstvení. Wellness služby vynikající - příjemné prostředí, dostatek soukromí :-) V areálu koutek pro děti, golfové hřiště, příjemná procházka lesem i po areálu. Hotelová restaurace vynikající!

Tip ohledně pokoje: překvapivě klidné, tiché prostředí nedaleko Krčského nádraží, procházka lesem kolem rybníku a golf.hřiště,areál s koutkem pro děti.
Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Petra B.
Recenzováno: 9. srpna 2019

Krásné prostředí, parkování před hotelem bez problemů, whirpool nádherný, snídaně exkluzivní ( čerstvá limonáda výborná) a velký výběr a příjemný personál. Za nás velká spokojenost a určitě se rádi vrátíme

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli sona b.
IvanaPeter, Generální ředitel v zařízení Chateau St. Havel - Wellness Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. srpna 2019

Velice děkujeme za Vaše hodnocení, které je pro nás důležité. Bude nám velkou ctí Vás opět u nás v budoucnu přivítat. Ivana Peterková, General Manager