Tripadvisor
Praha
Recenzováno: 17. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Příjemný hotel v dobré lokalitě (Praha vs. příroda), vynikající degustační menu v restauraci a k tomu skvělý výběr vín. Dobrá obsluha, která věděla, co dělá. Pokoj - postel trochu měkčí a čekala bych v koupelně vyšší standard zařízení (sprchový kout). Na noc trochu přetopeno, nicméně určitě lepší možnost, než aby topili málo. Jinak čisto a dobré služby.

Datum pobytu: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 252petrav.
Recenzováno: 5. prosince 2019

Velice příjemné prostředí, ochotný personál. Krásné pokoje, klidná lokalita, velmi chutná snídaně. Při našem pobytu probíhala venkovní akce s p. Slaninou. Nabízeny bylo chutné občerstvení, výborný svařák a celkově byla velice dobrá atmosféra.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli 220franti_ekl.
Recenzováno: 30. října 2019

Velmi pěkné prostředí a poloha uprostřed Prahy, pokoj velký hezký, postel měkčí, ty odpady v koupelně jsou cítit, degustační 6 Chodová večeře trochu malé porce ale jinak velmi hezký zážitek, wellness super.

Poděkujte uživateli Paces33.
Recenzováno: 29. října 2019

Ubytovaní hezké, pokoj velký, matrace měkčí, ale pohodlná. K dispozici kávovar, čaje, minibar perfektně vybavený. Bohužel koupelna zastaralá, velmi cítit odpad a zatuchlost. Wellness služby vynikající, čisté, útulné, masérky vynikající, obsluha wellness ochotná, milá, usměvavá. Snídaně bohatá, vynikající.
Večere 6ti chodové degustační menu nic zvláštního, až nedobré, panenka vysušená, candát v těstíčku bez chuti, špenátový kuskus mdlý, zvěřinový chod tuhý, dančí maso tuhé. Snad jediný dezert bez výhrad. Servis bez chyby. Poměr cena výkon nesplňuje očekávání.

Poděkujte uživateli PetraS2862.
Recenzováno: 28. října 2019 prostřednictvím mobilu

Zámek i jeho okolí jsou nádherné, wellness nás naprosto okouzlil, paní masérky byly dokonalé a privátní sauna velmi příjemná. Vše krásně čisté a skvěle připravené. Degustační večeře byla složena z mnoha zajímavých jídel všech chutí, zejména zvěřina, nejvíce nás nadchl dezert a ochutnávka vín :) obsluha milá a ochotná. Ubytování v zámeckém pokoji mělo své kouzlo, lehce nám vadil hluk silnice, ale po chvilce jsme jej už nevnímali. Určitě doporučujeme.

Poděkujte uživateli Trek307512.