Recenzováno: 17. února 2020

Velmi ochotný personál, skvělé nápadité jídlo a hezké ubytování, nenašli jsme žádnou chybičku v nabídce tohoto hotelu. Využili jsme i wellness procedury, které jsme si objednali předem, na místě jsme objednávali masáž - vše bez problémů.

Datum pobytu: únor 2020
Poděkujte uživateli 218evan.
Recenzováno: 3. února 2020

Originální a příjemné místo v širším centru Prahy, ideální na relax. Sice byly drobné zmatky ohledně naší rezervace na wellness a masáže, ale personál to obratem zařídil k naší spokojenosti. Whirlpool i sauna jsou naprosto skvělé, vynikající relax. Masáže vynikající, poprvé jsem mimo zraleaxovaného těla odcházel i plný smíchu, s masérkou byla fakt sranda. Pokoje výborné, oceňuji velmi pohodlnou postel. Restaurace na jedničku - obsluha naprosto vynikající, jídlo velmi originální. I přes vyšší ceny se určitě vrátíme a děkujeme :-)

Datum pobytu: leden 2020
Poděkujte uživateli Dizzycz.
Recenzováno: 26. prosince 2019

Toto místo má své kouzlo a stojí za návštěvu. Je neuvěřitelné, že se nachází kousek od Jížní spojky. Pokoje moc pěkné, obsluha velmi příjemná. Dopřáli jsme si kromě jídla i vířivku a masáž, vše velmi příjemné.

Datum pobytu: prosinec 2019
Poděkujte uživateli A4416JJmartinp.
Recenzováno: 17. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Příjemný hotel v dobré lokalitě (Praha vs. příroda), vynikající degustační menu v restauraci a k tomu skvělý výběr vín. Dobrá obsluha, která věděla, co dělá. Pokoj - postel trochu měkčí a čekala bych v koupelně vyšší standard zařízení (sprchový kout). Na noc trochu přetopeno, nicméně určitě lepší možnost, než aby topili málo. Jinak čisto a dobré služby.

Datum pobytu: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 252petrav.
Recenzováno: 5. prosince 2019

Velice příjemné prostředí, ochotný personál. Krásné pokoje, klidná lokalita, velmi chutná snídaně. Při našem pobytu probíhala venkovní akce s p. Slaninou. Nabízeny bylo chutné občerstvení, výborný svařák a celkově byla velice dobrá atmosféra.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli 220franti_ekl.