Galerie Royale
147 US$
86 US$
  • Restaurace
Upozornění na slevy! 13 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 13 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 99 US$/noc.

Analyzujeme ceny za 60denní období a porovnáváme Váš výběr s průměrnými cenami srovnatelných pobytů, abychom Vám zajistili tu nejlepší možnou nabídku.

109 US$
Carlo IV, DA(Praha)
382 US$
295 US$
164 US$
Upozornění na slevy! 11 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 11 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 185 US$/noc.

109 US$
180 US$
175 US$
Agoda.com
Upozornění na slevy! 29 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 29 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 248 US$/noc.

218 US$
Cancelon
Recenzováno: 30. května 2017 prostřednictvím mobilu

Strávila jsem v tomto hotelu jednu noc a byla jsem velmi spokojená. Trochu mi vadil malý pokoj ale vse bylo čisté a utulne. Velmi chválím příjemný a dobře snídaně.
Určitě se vrátím a bude se velice tesit

Datum pobytu: květen 2017, cestoval(a) sólo
Poděkujte uživateli Martina N.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Galerie Royale, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. května 2017

Velmi nás potěšilo vaše kladné hodnocení našeho hotelu. Budeme se snažit ze všech sil, abychom naplnili vaše očekávání i při příští návštěvě.

Recenzováno: 25. května 2017 prostřednictvím mobilu

Krasny utulny tichy hotel, dobre jsem se vyspala na pokoji a snidane mi chutnala. Vzticny a usmemavy personal na recepci. Dobra dostupnost blizko metra krizikova. Celkove jsem byla s pobytem spokojena a urcite bych si vybrala znovu tento hotel. Doporucuji

Datum pobytu: květen 2017, cestoval(a) sólo
Poděkujte uživateli Liubov Č.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Galerie Royale, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. května 2017

Recenzováno: 13. května 2017 prostřednictvím mobilu

Krásné prostředí malého hotýlku v centra Karlína, s možností vlastního parkování v hotelové garáži. Moc milý personál vychází vstříc nad míru a veškeré očekávání. Nemám téměř žádné vážnější výhrady. Snad jen úroveň toalet může být lepsi

Poděkujte uživateli sarahjitka.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Galerie Royale, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. května 2017

Velice vám děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Pochvaly našeho personálu si velice vážíme. Jsme samozřejmě rádi, že uvádíte i kritické připomínky, které nám pomohou zlepšit naše služby.

Recenzováno: 30. března 2017

Jeden z mých oblíbených hotelů v Praze. Jedná se malý hotýlek v karlínské části, klidné zoně obklopené mnoha zajímavými podniky kavárničkami, obchůdky a hospůdkami. V hotelu ocenuji především snadné parkovací stání v hotelové garáži, příjemný pokojíček a milou obsluhu

Tip ohledně pokoje: horní patro
  • Datum pobytu: březen 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli mirkasobecka.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Galerie Royale, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. dubna 2017

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzováno: 6. března 2017

V tomto hotelu jsem byl už ubytován vícekrát. Skvělá dostupnost, kousek od metra Křižíkova, cca 100-200 metrů. Tedy dvě zastávky od hlaváku, jelikož cestuji vlakem, pro mě super. Další výhoda hotelu je ta, že naproti je velký obchod, Albert.
Samotný hotel je velmi útulný. Personál ochotný a sympatický. Snídaně perfektní. Samotný pokoj rovněž bez jediné chyby. Spalo se mi skvěle -naprostá klid, cesta vedle není vůbec rušná. Nevím co bych více dodal, za mě jasná jednička. Pokud bych si měl vybrat hotel v Praze, bral bych tento.

• Datum pobytu: únor 2017, cestoval(a) sólo
1  Poděkujte uživateli sachycvek.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Galerie Royale, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. března 2017