Recenzováno: 14. června 2017 prostřednictvím mobilu

Byla jsem ubytovana v tomto hotelu s pritelem v cervnu na dva dny a byli jsme mile prekvapeni. Pokoj byl cisty, uklizeny, jen mi chybela klimatizace, coz je velke minus pro 4*hotel.. Nicmene velkovy dojem je skvely! Personal velice prijemny a vstricny!!! Snidane bohata a velmi chutna! :-)

Datum pobytu: červen 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli GoPlaces715014.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Galerie Royale, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. června 2017

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi, které si velmi vážíme. Budeme rádi, když si při příští návštěvě Prahy vyberete opět náš hotel.

Recenzováno: 30. května 2017 prostřednictvím mobilu

Strávila jsem v tomto hotelu jednu noc a byla jsem velmi spokojená. Trochu mi vadil malý pokoj ale vse bylo čisté a utulne. Velmi chválím příjemný a dobře snídaně.
Určitě se vrátím a bude se velice tesit

Datum pobytu: květen 2017, cestoval(a) sólo
Poděkujte uživateli Martina N.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Galerie Royale, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. května 2017

Velmi nás potěšilo vaše kladné hodnocení našeho hotelu. Budeme se snažit ze všech sil, abychom naplnili vaše očekávání i při příští návštěvě.

Recenzováno: 25. května 2017 prostřednictvím mobilu

Krasny utulny tichy hotel, dobre jsem se vyspala na pokoji a snidane mi chutnala. Vzticny a usmemavy personal na recepci. Dobra dostupnost blizko metra krizikova. Celkove jsem byla s pobytem spokojena a urcite bych si vybrala znovu tento hotel. Doporucuji

Datum pobytu: květen 2017, cestoval(a) sólo
Poděkujte uživateli Liubov Č.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Galerie Royale, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. května 2017

Recenzováno: 13. května 2017 prostřednictvím mobilu

Krásné prostředí malého hotýlku v centra Karlína, s možností vlastního parkování v hotelové garáži. Moc milý personál vychází vstříc nad míru a veškeré očekávání. Nemám téměř žádné vážnější výhrady. Snad jen úroveň toalet může být lepsi

Poděkujte uživateli sarahjitka.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Galerie Royale, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. května 2017

Velice vám děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Pochvaly našeho personálu si velice vážíme. Jsme samozřejmě rádi, že uvádíte i kritické připomínky, které nám pomohou zlepšit naše služby.

Recenzováno: 30. března 2017

Jeden z mých oblíbených hotelů v Praze. Jedná se malý hotýlek v karlínské části, klidné zoně obklopené mnoha zajímavými podniky kavárničkami, obchůdky a hospůdkami. V hotelu ocenuji především snadné parkovací stání v hotelové garáži, příjemný pokojíček a milou obsluhu

Tip ohledně pokoje: horní patro
  • Datum pobytu: březen 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli mirkasobecka.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Galerie Royale, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. dubna 2017

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.