Recenzováno: 29. července 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel hned vedle stanice metra a defacto kousek od centra na klidném místě s možností parkovat. Ubytování za rozumné ceny. Vše působilo čistotou což oceňujeme zvláště u koupelny. Snídaním není co vytknout jak výběrem tak prostředím příjemné haly recepce.
Jediné minus je nepřítomnost AC, v letním počasí nepomohl ani ventilátor, který je na pokoji k dispozici. Takže minus jeden bod za ni. Umíme si představit jej využít i příště.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli libors2014.
Recenzováno: 26. července 2018

Příjemný secesní hotel kousíček od metra i tramvaje, s milou a ochotnou obsluhou :) vyřeší s vámi jakýkoliv problém.
V okolí hotelu hospůdky, restauace i obyčejné obchody. Na snídani bohatý výběr. Palec nahoru!

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli luciesnorova.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Galerie Royale, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. července 2018

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzováno: 23. července 2018

Hotel je na hezkém místě v centru Prahy, na metru, proto jsme si ho vybrali. Personál příjemný, snídaně vynikající. Bohužel vše zkazil dojem z noci, kdy jsme meli rušno do ulice a byl velký hluk z přilehlých zahrádek a to nejdůležitější- velmi špatná matrace. Opravdu se nedalo spát, špatně odpružená, s partertnerem jsme byli jak v houpací síti. Byla to pro nás velmi špatná noc, druhý den jsme meli jednání a celý den jsme byli úplně praštění. Do hotelu bych se vrátila jen pouze v případě, že by meli jiné zařízení- matrace

Datum pobytu: červen 2018
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Lenka N.

Děkujeme za vaše hodnocení. Jsme potěšeni, že vy chválíte snídaňový servis. Vaše připomínky budeme řešit a věříme, že při další návštěvě našeho hotelu budete spokojeni.

Recenzováno: 3. července 2018

Příjemné prostředí, skvělá dostupnost (jen za rohem od stanice metra Křižíkova), kousíček do centra (pěšky za 20 minut) a snídaně pohádkové - na palačinky s nutelou dlouho nezapomenu! Můj výlet s kamarádkou v Praze byl o pobyt tady hezčí. :)

Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli Karolína Š.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Galerie Royale, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. července 2018

Recenzováno: 22. května 2018

Poděkování za krásnou dovolenou v Praze patří hlavně skvělému týmu pracovníků recepce
hotelu Galerie Royale. Těšíme se na setkání při další dovolené. Praha je pro nás magnetem pro množství pořádaných kulturních akcí a svoji neopakovatelnou krásu. Ještě jednou děkujeme. Darina.

Datum pobytu: duben 2018
Poděkujte uživateli darina270.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Galerie Royale, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. května 2018