Recenzováno: 9. února 2019

S přitelem jsme zůstali na 2 noci. Všechno bylo naprosto v pořádku,hotel byl pěkný,čistý a navíc s výborným personálem. Na recepci byl pan Evžen,který byl usměvavý a velice ochotný,tímto mu mockrát děkujeme za skvělí zákaznický servis.
Tento hotel bych určitě doporučila nejen kvůli pěknému prostředí ,ale i kvůli skvělé poloze.Ještě jednou dekujeme a brzy nashledanou.

Eva a George

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli Eva Š.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Galerie Royale, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. února 2019

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzováno: 1. února 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel je dobře umístěný, pokoje jsou jen průměrně vybavené (mini TV). Personál velmi ochotný, skvělé snídaně. Parkování v podzemních garážích je klasicky předražené, ale v okolí zaparkujete jen se štěstím.

Datum pobytu: únor 2019
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli VladaDr.

Velice vám děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Pochvaly našeho personálu si velice vážíme. Jsme samozřejmě rádi, že uvádíte i kritické připomínky, které nám pomohou zlepšit naše služby.

Recenzováno: 29. července 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel hned vedle stanice metra a defacto kousek od centra na klidném místě s možností parkovat. Ubytování za rozumné ceny. Vše působilo čistotou což oceňujeme zvláště u koupelny. Snídaním není co vytknout jak výběrem tak prostředím příjemné haly recepce.
Jediné minus je nepřítomnost AC, v letním počasí nepomohl ani ventilátor, který je na pokoji k dispozici. Takže minus jeden bod za ni. Umíme si představit jej využít i příště.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli libors2014.
Recenzováno: 26. července 2018

Příjemný secesní hotel kousíček od metra i tramvaje, s milou a ochotnou obsluhou :) vyřeší s vámi jakýkoliv problém.
V okolí hotelu hospůdky, restauace i obyčejné obchody. Na snídani bohatý výběr. Palec nahoru!

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli luciesnorova.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Galerie Royale, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. července 2018

Recenzováno: 23. července 2018

Hotel je na hezkém místě v centru Prahy, na metru, proto jsme si ho vybrali. Personál příjemný, snídaně vynikající. Bohužel vše zkazil dojem z noci, kdy jsme meli rušno do ulice a byl velký hluk z přilehlých zahrádek a to nejdůležitější- velmi špatná matrace. Opravdu se nedalo spát, špatně odpružená, s partertnerem jsme byli jak v houpací síti. Byla to pro nás velmi špatná noc, druhý den jsme meli jednání a celý den jsme byli úplně praštění. Do hotelu bych se vrátila jen pouze v případě, že by meli jiné zařízení- matrace

Datum pobytu: červen 2018
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Lenka N.

Děkujeme za vaše hodnocení. Jsme potěšeni, že vy chválíte snídaňový servis. Vaše připomínky budeme řešit a věříme, že při další návštěvě našeho hotelu budete spokojeni.