Recenzováno: 8. března 2019

hotel lze vřele doporučit, čisté a pěkné pokoje, vynikající bohatá snídaně, jedna z nejlepších co jsme kde zažili. Doporučuji vyžadovat pokoj, který pokud možno není do ulice, od přilehlého baru jde hluk, byl ovšem pátek, takže to teoreticky nemusí být problém každého dne.
Za dané peníze vysoká hodnota.

• Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli gastronaut2.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Galerie Royale, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. března 2019

Děkujeme za vaše pozitivní hodnocení. Jsme potěšeni, že chválíte snídaňový servis, na který máme pozitivní zpětnou vazbu i od dalších našich hostů.

Recenzováno: 23. února 2019

Poloha, přístup, péče proste 3P výborná volba pro každého
, kdo chce v Praze, blízko centra i blízko Metra bydlet a přitom ve čtvrti, která ma charakter malé Paříže. Dostupné restaurace, doprava, vlak.... přitom cenová hladina Karlína je sympatická.

• Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Morgenlander.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Galerie Royale, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. února 2019

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi, které si velmi vážíme. Budeme rádi, když si při příští návštěvě Prahy vyberete opět náš hotel.

Recenzováno: 9. února 2019

S přitelem jsme zůstali na 2 noci. Všechno bylo naprosto v pořádku,hotel byl pěkný,čistý a navíc s výborným personálem. Na recepci byl pan Evžen,který byl usměvavý a velice ochotný,tímto mu mockrát děkujeme za skvělí zákaznický servis.
Tento hotel bych určitě doporučila nejen kvůli pěknému prostředí ,ale i kvůli skvělé poloze.Ještě jednou dekujeme a brzy nashledanou.

Eva a George

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli Eva Š.

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzováno: 1. února 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel je dobře umístěný, pokoje jsou jen průměrně vybavené (mini TV). Personál velmi ochotný, skvělé snídaně. Parkování v podzemních garážích je klasicky předražené, ale v okolí zaparkujete jen se štěstím.

Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli VladaDr.

Velice vám děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Pochvaly našeho personálu si velice vážíme. Jsme samozřejmě rádi, že uvádíte i kritické připomínky, které nám pomohou zlepšit naše služby.

Recenzováno: 29. července 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel hned vedle stanice metra a defacto kousek od centra na klidném místě s možností parkovat. Ubytování za rozumné ceny. Vše působilo čistotou což oceňujeme zvláště u koupelny. Snídaním není co vytknout jak výběrem tak prostředím příjemné haly recepce.
Jediné minus je nepřítomnost AC, v letním počasí nepomohl ani ventilátor, který je na pokoji k dispozici. Takže minus jeden bod za ni. Umíme si představit jej využít i příště.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli libors2014.