TripAdvisor
Praha
Hledat
Recenzováno: 5. září 2019

Moc krasný hotel, obsluha nadstandardní jen na pokoji chyběla klimatizace ale nijak nám to nevadilo. Snídaně obrovská, super výběr. Pokoj krasně čistý a otevřeno 24hod denně. Paradní lokalita jen kousek na metro. Určitě využijeme znovu.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli lukaslakomy1.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Galerie Royale, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. října 2019

Velmi nás potěšilo vaše kladné hodnocení našeho hotelu. Budeme se snažit ze všech sil, abychom naplnili vaše očekávání i při příští návštěvě.

Recenzováno: 8. března 2019

hotel lze vřele doporučit, čisté a pěkné pokoje, vynikající bohatá snídaně, jedna z nejlepších co jsme kde zažili. Doporučuji vyžadovat pokoj, který pokud možno není do ulice, od přilehlého baru jde hluk, byl ovšem pátek, takže to teoreticky nemusí být problém každého dne.
Za dané peníze vysoká hodnota.

• Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli gastronaut2.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Galerie Royale, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. března 2019

Děkujeme za vaše pozitivní hodnocení. Jsme potěšeni, že chválíte snídaňový servis, na který máme pozitivní zpětnou vazbu i od dalších našich hostů.

Recenzováno: 23. února 2019

Poloha, přístup, péče proste 3P výborná volba pro každého
, kdo chce v Praze, blízko centra i blízko Metra bydlet a přitom ve čtvrti, která ma charakter malé Paříže. Dostupné restaurace, doprava, vlak.... přitom cenová hladina Karlína je sympatická.

• Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Morgenlander.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Galerie Royale, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. února 2019

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi, které si velmi vážíme. Budeme rádi, když si při příští návštěvě Prahy vyberete opět náš hotel.

Recenzováno: 9. února 2019

S přitelem jsme zůstali na 2 noci. Všechno bylo naprosto v pořádku,hotel byl pěkný,čistý a navíc s výborným personálem. Na recepci byl pan Evžen,který byl usměvavý a velice ochotný,tímto mu mockrát děkujeme za skvělí zákaznický servis.
Tento hotel bych určitě doporučila nejen kvůli pěknému prostředí ,ale i kvůli skvělé poloze.Ještě jednou dekujeme a brzy nashledanou.

Eva a George

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli Eva Š.

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzováno: 1. února 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel je dobře umístěný, pokoje jsou jen průměrně vybavené (mini TV). Personál velmi ochotný, skvělé snídaně. Parkování v podzemních garážích je klasicky předražené, ale v okolí zaparkujete jen se štěstím.

Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli VladaDr.

Velice vám děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Pochvaly našeho personálu si velice vážíme. Jsme samozřejmě rádi, že uvádíte i kritické připomínky, které nám pomohou zlepšit naše služby.