“Útulná vinárna na Náplavce”

Na břehu Rhôny
Kuchyně: Francouzská
Recenzováno: 26. června 2017

Útulná vinárna na Náplavce - snadná dostupnost MHD, milá obsluha a originální concept nabídky vín, kdy si sami ze skříní naléváte vino, které chcete a při odchodu jen nahlásíte a zaplatíte za vše, co jste měli. Akorát je bohužel často narváno :)

Poděkujte uživateli Klára S.

Recenzováno: 15. června 2017 prostřednictvím mobilu

Velmi špatná a negativní obsluha.
Málo personálu na business, který tady maji.

Zaviraci doba ve 24:00, při objednávce ve 23:30 nam bylo řečeno, ze uz máme smůlu.

Dost hrozne!!!

Poděkujte uživateli Jan V.
Recenzováno: 10. května 2017

Podnik, kde se mi opravdu líbilo, příjemná atmosféra, milá obsluha, kvalitní víno. Chápu, že jdu na lepší víno a ne do čtvrté cenové, ale platila jsem za tři deci vína a jeden quiche 459,- Kč, vzhledem k tomu, že cedule hlásala cenu za quiche 79,-, vychází mi deci vína (bílý barrique) 126 korun, a tady bych zvážila, zda by obsluha neměla na cenu zákazníka upozornit předem, přece jen to není něco, co bych za decku očekávala...

2  Poděkujte uživateli tia539.
Recenzováno: 22. března 2017 prostřednictvím mobilu

Příjemná atmosféra, dobrá káva, lokace fantastická. Sednout si ven na sluníčko a pozorovat Náplavku je fajn..predevším, když jdete z trhů. Nicméně nejsem obdivovatel vína z bag in boxů a tak večer je rohodně lépe strávený v jejich podniku Za rohem...který je fakt za rohem...paráda.

1  Poděkujte uživateli Golfistka1.
Recenzováno: 9. března 2017 prostřednictvím mobilu

Byla jsem zde podruhé a opět se mi tu moc líbilo. Poprvé jsem Rhônu navštívila s kamarádkou, která mi ukázala postup. Vzít sklenku, papír a tužku a nechat se unést nabídkou vín. Vína si můžete ochutnat, vzít s sebou. Trochu mě zaráží, že vás nikdo nekontroluje, kolik a čeho si doopravdy točíte. Ale snad už nežijeme v době šmeliny. Vína jsou dobrá, silná. Jídlo jsem zde neměla, ale kamarádky ano a vypadaly víc jak spokojeně. Rhôna se mi líbí, protože zde pocítíte skvělou atmosféru z lidí, kteří s vámi sdílí místo. Je to příjemné z každého koutu slyšet smích, vidět spokojené lidi. Navíc je to u Náplavky. Co víc si v teplých měsících přát.

1  Poděkujte uživateli Slávinka G.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Na břehu Rhôny, si také prohlíželi

Už jste navštívili Na břehu Rhôny? Sdílejte své zkušenosti!