“Recenze na Břehu Rhony”

Kuchyně: Francouzská
Okolí: Praha 2
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 4. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Dle hodnocení jsme si zvolili tuto restauraci na posezení s kamarádkami. Bohužel jsme byli velmi zklamání, obsluha nechodila vůbec, jídlo bych nazvala až podprůměrné.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 969patriciev.

Recenzováno: 8. listopadu 2019

obsluha zdořílá, ale inteligence pouze částečná. vinný listek není, takže až na účtu se dovíš za kolik si pil :-) U nás několik potíží: tuňák byl napůl syrový, kuchař doděal, ale pravděpodobně s chemickou pomůckou, takže sice skrz, ale nechutnak :-(, obsuha bezradna, kuchař nepřišel problem řešit, nebylo nabídnuto náhradní jídlo bezplatně :-( chobotnici přinesli ne dle ídelního lístku, ale s dílčími odchylkami = přílohy, pak pod tlakem opraveno. Později jsem na účtu zjistil, že ceny uvedené na tabuli byly o dost nižší než nám naučtovali, na teto cenové úrovni bych očkaval upně jinou komunikaci a servis. Fakt všeechny varuji pár tisíc za večeří ve čtyřech problém není, ale myslím, že jsme nedostali adekvátní kvalitu a servis, nikdy více :-(

Poděkujte uživateli Vladimir H.
Recenzováno: 29. dubna 2019

Pokud mate radi vinko, tak tady se o vas postaraji, maji vyber asi ye 150 druhu, prevazne framcie a nemecko, take dobre uzeninz a syry a hned vedle maji skvelou zmrzku.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli romanatunova.
Recenzováno: 30. března 2019 prostřednictvím mobilu

Tak vcera nastala situace, kterou jsem opravdu necekala od nejoblibinejsi vinarny. Slavili jsme s pritelem vyroci, chteli jsme si natocit vinko s sebou, ale v krabici uz bylo toho vina stasne malo, navic ho zname, chodime tam jen na nej, takze uz vime jak voni a chutna, zrejme ze ta krabice stala tam uz dlouho, vubec neslo poznat co je to za vino. Tak jsem poprosila otevrit jinou krabici s tim ze si rovnou natocime celou lahev a jdem. Akorat na slusnou zadost od staleho zakaznika servirka zacala kroutit ocima a usmivat se, ze tu krabici neotevre, dokud nevylejeme zbytky te predchozi do nasi lahve a pak vubec odesla...uz nemam slova...

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli Christine C.
Recenzováno: 12. února 2019

Výborná atmosféra celého podniku. K vínu si můžete dát výběr z různých tapas, které se k tomuto nápoji skvěle hodí. Milá obsluha, předzahrádka nebo vkusný interiér.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Zuzana F.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Na břehu Rhôny, si také prohlíželi

Už jste navštívili Na břehu Rhôny? Sdílejte své zkušenosti!