115 US$
  • Bar/salónek
129 US$
Expedia.com
Upozornění na slevy! 10 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 10 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 143 US$/noc.

Analyzujeme ceny za 60denní období a porovnáváme Váš výběr s průměrnými cenami srovnatelných pobytů, abychom Vám zajistili tu nejlepší možnou nabídku.

Clarion Congress Hotel Prague(Praha)(Skvělá hodnota!)
164 US$
95 US$
Upozornění na slevy! 18 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 18 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 116 US$/noc.

130 US$
Upozornění na slevy! 34 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 34 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 196 US$/noc.

143 US$
Hilton
Upozornění na slevy! 34 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 34 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 216 US$/noc.

Recenzováno: 18. února 2018

Objednával jsem hotel po telefonu a na recepci byli maximálně vstřícní. Po příjezdu skvělá komunikace a přístup. Ochota a snaha, aby se host cítíl dobře nás příjemně překvapila a za tuto zkušenost moc děkuji. Vřele doporučuji. Určitě se při další návštěvě Prahy vrátíme do tohoto hotelu.
Karel R
Jižní Morava

Tip ohledně pokoje: 28 sice bez výhledu, ale velmi klidný a prostorný pokoj
  • Datum pobytu: únor 2018, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Karel R.
Recenzováno: 23. září 2017 prostřednictvím mobilu

Na hotel jsem dojela tesne pred pulnoci, recepce byla vyborne zajistena panem Filipem, ktery mi jasne a strucne vse predal a ukazal pokoj. Cely muj pobyt byl perfektni. Dekuji za rychle vyrizeni a potvrzeni rezervace pani Michaele. Jeden telefonat a nemusela jsem hledat nic jineho. Hotel je krasny a na super miste. Doufam, ze se nekdy vratim. DEKUJI!

Datum pobytu: září 2017, cestoval(a) sólo
Poděkujte uživateli Irena J.
Recenzováno: 22. září 2017

Hotel se nachází v jedné z nejkrásnějších části Prahy přímo na Valdštejnském náměstí. Cestou k hotelu je nádherně vidět Pražský hrad, který má své kouzlo ve večerních hodinách, kdy je nádherně osvětlen, což je přímo vidět i z některých pokojů. Kromě perfektních služeb, počínaje službami recepce, kdy paní recepční přes množství požadavků klientů, co musí vyřizovat, jsou stále velice příjemné, čistoty a veškerého servisu, má navíc i kouzlo historie a to počínaje domem, ve kterém se nachází, místem a atmosférou, která se prolíná jak interiérem hotelu, tak i jeho okolím. Umocněno, je to zejména ráno a večer, když se okolí hotelu zklidní a pokud venku drobně prší, tak to nemá chybu. S trochou fantazie, se dá přenést do historie. Velice mile mne překvapila restaurace, kde za velice přijatelné ceny ve vztahu k místu výborně vaří. V hotelu jsem byl již opakovaně a rád se zde vracím. Mohu říci, že si stále udržuje kvalitu poskytovaných služeb.

Tip ohledně pokoje: Pokoj s výhledem na Pražský hrad
  • Datum pobytu: červen 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Pavel R.
Recenzováno: 22. července 2017

Velmi vkusně tařízený,čistý hotel v centru Prahy na velmi pěkném a klidném mísrě.
Velmi milý personál, bohatá snídaně, kde nechybělo opravdu vůbec nic.
Pokoje velmi vkusně a pěkně zařízené.krásná a prostor á koupelna.

• Datum pobytu: červen 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli neuberger2015.
Recenzováno: 14. prosince 2016

Miluji tento hotel, neboť jeho atmosféra,design,čistota,umístění a v první řadě personál na recepci,řadí tento hotel na první příčky a mohu opravdu srovnávat,neboť často jezdíme do tohoto krásného města.Recepční paní Helenka je člověk na pravém místě,vše perfektně zařídí a obstará,ochotná a milá,jak i další pracovníci recepce,paní Maruška a při objednání rezervace paní Michaela.Noční služba pan Nikita vše zařídil,co jsme potřebovali a patří mu dík.Musím dále říct,že živý vánoční stromek v lobby recepce vytváří příjemnou vánoční atmosféru a opět nás tento hotel ujistil,že patří do kategorie na prvním místě při výběru ubytování v Praze.Doporučujeme všem,kdo chce zažít kouzelný pobyt s atmosférou a příjemným personálem a bude se určitě velmi rád vracet.Děkujeme za krásné chvíle v této uspěchané době, v tomto romantickém a klidném hotelu s milým personálem. Zdeněk

• Datum pobytu: prosinec 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli zbaat.