“Wau a zase wau! ”

Kuchyně: Japonská
Možnosti stravování: Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 7. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Když se jedlíkův sen stal skutečností! Několik let jsem chodil kolem tohoto baru, ale nikdy jsem se nerozhodl vstoupit. Až dnes 7.1.2018. Neuvěřitelný zážitek. Miluju ramen, a zatím jsem u nás nejedl lepší než tady. Obsluha mladá, skvělá všímavá, výběr parádní. Mají i polední menu a na to se zde určitě zadtavím. Prostředí se mi moc líbilo. Jsem maximálně nadšen a jsem rád, že mají ramenu na menu tolik, aspoň je proč se zas a zas vracet!

2  Poděkujte uživateli tomas_fremr.

Recenzováno: 21. listopadu 2017

jidlo skvele, poctiva ramen poeivka. prostredi neni zrovna dle meho vkusu, hudba prilis hlasita. podstatne je vsak jidlo, a to bylo skvely.

Poděkujte uživateli Vaclav V.
Recenzováno: 18. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Včera jsme s přítelem navštívili tuto restauraci a byli jsme nadšení. Moc milá obsluha,příjemné prostředí a výborné jídlo i pití.

1  Poděkujte uživateli Hana Z.
Recenzováno: 9. července 2017

Velmi rychlá a milá obsluha se o nás kvalitně starala. Ceny vyšší, ale jídlo výborné. Bohužel mne iritovalo prostředí, které bylo silně pozérské. Hrála příliš hlasitá pseudo hudba a tu blikající stěnu by jim záviděl kdejaký vykřičený podnik.

Poděkujte uživateli jjang2017.
Recenzováno: 28. června 2017

Potěšil mě milý a vstřícný personál, manager Rudy to tam vede super. Výborné jídlo a neotřelý design

Poděkujte uživateli machecek.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kitchen Ramen Bar, si také prohlíželi

Už jste navštívili Kitchen Ramen Bar? Sdílejte své zkušenosti!