“Skvělý ramen”

Kuchyně: Japonská
Možnosti stravování: Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 13. října 2018 prostřednictvím mobilu

Restaurace se nachází v těsné blízkosti Václavského náměstí, takže je tu velmi rušno. Ramen výborný. Nudle s bio hovězím také. Ochutnali jsme take mochi dezert. Obsluha vstřícná, ceny vyšší.

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli 273renataw.

Recenzováno: 20. srpna 2018

Výborné japonské jídlo - studené ramen. Byli jsme velice spokojení s obsluhou a s celým průběhem návštěvy. Díky!

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Kristýna K.
Recenzováno: 7. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Když se jedlíkův sen stal skutečností! Několik let jsem chodil kolem tohoto baru, ale nikdy jsem se nerozhodl vstoupit. Až dnes 7.1.2018. Neuvěřitelný zážitek. Miluju ramen, a zatím jsem u nás nejedl lepší než tady. Obsluha mladá, skvělá všímavá, výběr parádní. Mají i polední menu a na to se zde určitě zadtavím. Prostředí se mi moc líbilo. Jsem maximálně nadšen a jsem rád, že mají ramenu na menu tolik, aspoň je proč se zas a zas vracet!

Datum návštěvy: leden 2018
2  Poděkujte uživateli tomas_fremr.
Recenzováno: 21. listopadu 2017

jidlo skvele, poctiva ramen poeivka. prostredi neni zrovna dle meho vkusu, hudba prilis hlasita. podstatne je vsak jidlo, a to bylo skvely.

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli Vaclav V.
Recenzováno: 18. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Včera jsme s přítelem navštívili tuto restauraci a byli jsme nadšení. Moc milá obsluha,příjemné prostředí a výborné jídlo i pití.

Datum návštěvy: listopad 2017
1  Poděkujte uživateli 340hanaz.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kitchen Ramen Bar, si také prohlíželi

Už jste navštívili Kitchen Ramen Bar? Sdílejte své zkušenosti!