“Skvělé japonské úžasné!!!”

Kuchyně: Japonská
Možnosti stravování: Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 3. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Již druhá návštěva a jídlo, obsluha i prostředí jednoduše dokonalé. Mohu jen doporučit, příště až budu uvažovat o ramenu jediné zde...

Poděkujte uživateli Johny_Church.

Recenzováno: 23. června 2019 prostřednictvím mobilu

Dal jsem si Tonkotsu ramen, který si dávám takřka všude, abych uměl porovnat, který mi více chutná a byl jsem mile překvapen! Vývar mléčný, skvěle ochuceno, nudle super, přidal jsem akorát trochu chilli koření. Určitě zajdu na ramen znovu.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli wh1sp3r1k.
Recenzováno: 11. listopadu 2018

Miluju jejich Green Curry Ramen, dávám si to téměř vždy, když tam jsem. Gastronomický zážitek doplňuje neobvyklá přeplácaná všehochuťová výzdoba. Prostředí je velmi různorodé a zmatečné, což dodává tomuto místu jedinečný charakter. Obsluha je velmi na úrovni, dokáže doporučit, poradit, vyměnit. Příjemně vystupuje. Ceny odpovídají pozici (na Václavském náměstí). Negativní zkušenost byla jen jednou, kdy jsem si tam cíleně zašel na horkou čokoládu a zrovna v tu chvíli ji neměli. Jinak vždy naprostá spokojenost. Už jsem tam byl asi desetkrát. Platba kartou samozřejmostí, toalety čisté, voňavé s papírovými utěrkami a teplou vodou. Doporučuji!

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli Tomáš K.
Recenzováno: 3. listopadu 2018

Objednali jsme si Tokyo Shoyu Ramen a Sapporo Miso Ramen - naprostá spokojenost na obou stranách. Obsluha byla velmi milá a ochotná a prostředí příjemné, chystáme se znovu!

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli JajuZ.
Recenzováno: 18. října 2018 prostřednictvím mobilu

Prestoze je restaurace v tesne blizkosti Vaclavskeho namesti, nebyla v case navstevy prekvapive plna. Prostredi je hodne alternativni, nemusi se libit vsem, za me ok. Hudba neni prehnane nahlas. Obsluha rychla a prijemna. Bohuzel veprove maso v Ramenu nepripominalo zadne maso, ktere jsem kdy jedl a mel jsem problem ho dojist. Ceny vyssi, neodpovidaji kvalite ale lokalite. Byl jsem naposled.

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli Trojice.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kitchen Ramen Bar, si také prohlíželi

Už jste navštívili Kitchen Ramen Bar? Sdílejte své zkušenosti!