“Snídaně”

Erawan Prague
Kuchyně: Thajská
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Rezervace
Popis: We have changed the concept of our ever so successful authentic Thai restaurant into something adventurous. Erawan Prague is multi cuisine concept where one can get traditional absolutely homemade Czech breakfast in self service buffet style with glass of delicious sparkling wine, extended brunches where no meat is involved, but fantasy of our chefs led by Chef Matthew Daly is inspired by Middle East, Israel and Arabic countries. For dinner we serve Thai fusion food which is also inspired by south east Asia. Come and spend a day with us and we shall take you for inspiring food journey. Breakfast and brunch opened daily 7am- 5pm Dinners Tuesday to Saturday, 7pm- 11:30pm
Recenzováno: 18. února 2018

Restaurace byla při naší návštěvě Prahy otevřena jen na snídaně. Jejich kuchařský tým je nyní v Thajsku. Takže jsme hlavní produkt neochutnali. Ale i tak jsme byli spokojeni. Mají vše čerstvé a domácí. Doufáme , že za rok, kdy opět přijedeme ochutnáme něco z jejich autentické kuchyně.

Poděkujte uživateli Sofia C.

Recenzováno: 25. května 2017

Opět v Praze. Procházíme rádi menší ulice a uličky Prahy 1. Nedaleko Staroměstského náměstí jsme zašli do Štupartské ulice. V jednom z průchodů do malebného dvora jsme zašli do thajské restaurace. Trefili jsme se do času poledního menu a byli jsme nad míru spokojeni. Pocítili jsme atmosféru Thajska, které jsme před mnoha lety navštívili. Polévka i hlavní chod neměli chybu. Interiér velmi příjemný a uklidňující. Děkujeme!

Poděkujte uživateli ulm1.
Recenzováno: 5. května 2017

Výborná thajská kuchyně z prvotřídních surovin. Obsluha je velice příjemná a rychlá. Ceny odpovídají kvalitě.
Za pozornost stojí také skvělé dezerty! :-)

Poděkujte uživateli Jaromir P.
Recenzováno: 9. února 2017

Výborná restaurace v centru Prahy, velmi milá obsluha, příjemné a čisté prostředí s vkusně zařízeným interiérem. Vynikající asijská i ostatní jídla, kvalitní vína a výborné pivo.
Ceny jsou úměrné luxusnější restauraci.
Byla jsem zde již několikrát a vždy jsem byla maximálně spokojená.
Určitě doporučuji.......

Poděkujte uživateli irenachajdova.
Recenzováno: 28. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Skvela restaurace v centru Prahy, prijemna obsluha i prostredi. Vyborna asijska jidla, vina i dezerty.

Poděkujte uživateli Valmont.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Erawan Prague, si také prohlíželi