Recenzováno: 29. října 2018

Měli jsme ubytováni pro dvě osoby, ale na pokoji byla jen jedna židle. Postel byla velmi nízká, navíc jedna níže než druhá. Chyběla zde varná konvice, skleničky, lednice. Snídaně bez sladkého pečiva a velmi strohá. Kafe z automatu. Karta k otevření pokoje zcela nefunkční .

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli Hana K.
Recenzováno: 10. května 2018

Hotel je situaván na sice rušné Koněvově ulici, ale pokud nejste autem, je z něho výborná dostupnost do centra Prahy. Snídaně jsou průměrné, neškodilo by pravidelněji doplňovat potraviny, především když je hotel plný. Personál je vstřícný.

Datum pobytu: březen 2018
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli VladaDr.
Recenzováno: 10. března 2018

Velmi příjemný hotel se vstřícným personalem. Snídaně z mého hlediska super, domnívám se,, že je výběr pro každého v dostatečném množství. Personál na recepci naprosto profesionální a vždy vyšel vstříc našim požadavkum. Vysoká spokojenost.

Datum pobytu: březen 2018
Poděkujte uživateli Cestoval.
Recenzováno: 11. února 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel Ehrlich hodnotíme velmi pozitivně. Překvapilo nás tiché klidné umístění hotelu, navíc poměrně blízko centra města (cca 10 min tramvají, zastávka je asi cca 5 min) i hlavního nádraží.
Poblíž hotelu je krásný park na procházku či běh.
Pokoje jsou čisté, útulné s dostatečným vybavením.
Wi-Fi k dispozici.
Snídaně rozmanité.
Personál hotelu je velmi příjemný a vstřícný. Kdykoli jsme potřebovali poradit, byli ochotní a milí.
Vřele doporučujeme.

Datum pobytu: únor 2018
Poděkujte uživateli Zuzana H.
Recenzováno: 27. ledna 2018

Velmi pěkný a přejemný hotel nedaleko centra Prahy s dobrou dopravní obslužností, ať už MHD, či osobní dopravou. Co je třeba vyzdvihnout je nadmíru příjemný personál recepce a vlastně i celého hotelu. Pokoje jsou velmi pěkné, čisté a tiché. Všem případným zájemcům o ubytování v Praze vřele doporučuji, tento hotel patří ke špičce v rámci Prahy a jejím okolí.

Datum pobytu: leden 2018
Poděkujte uživateli turovskyadam.