Recenzováno: 25. listopadu 2018

Všechno hezky po pořadí:
1. Nepříjemná obsluha - po předchozí domluvě jsme byli ujištění, že v den ubýtování kolem poledne budeme moct nechat své věci na pokoji, místo toho jsme dostali místo na záchodě pro vozíčkáře a šli jsme na procházku.
2. Postel v "Dvoulůžkovém pokoji Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi" - dvě oddělené postele, které i přes velkou snahu nechtěly zůstat u sebe.
3. Povlečení - kratší peřinu mají jenom děti ve školce a možná jím to tam i líp voní.
4. Klimatizace - pokud se chcete zahřát, tak si raději kupte lahev vína, a sedněte co nejdál od okna...táhne.
4. Koupelna - nejvíc povedená místnost až na plíseň v rozích. Zmínka pro holky: fén, který je k dispozici v koupelně, vlasy vyfouká, ale počítejte s 1h zdržením.
5. Snídaně - hotel, co má 4 hvězdičky, by neměl mít studenou kávu a rozpůlená kolečka šunky v nabídce.
6. I znovu personál - všichni jsme živí bytosti a děláme chyby, ale čekat na pana 10 minut na recepci ve frontě až ven jsme neměli ani chuť, ani čas.

+ Lokalita

Datum pobytu: listopad 2018
Poděkujte uživateli Mariia S.
Recenzováno: 29. října 2018

Měli jsme ubytováni pro dvě osoby, ale na pokoji byla jen jedna židle. Postel byla velmi nízká, navíc jedna níže než druhá. Chyběla zde varná konvice, skleničky, lednice. Snídaně bez sladkého pečiva a velmi strohá. Kafe z automatu. Karta k otevření pokoje zcela nefunkční .

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli Hana K.
Recenzováno: 10. května 2018

Hotel je situaván na sice rušné Koněvově ulici, ale pokud nejste autem, je z něho výborná dostupnost do centra Prahy. Snídaně jsou průměrné, neškodilo by pravidelněji doplňovat potraviny, především když je hotel plný. Personál je vstřícný.

Datum pobytu: březen 2018
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli VladaDr.
Recenzováno: 10. března 2018

Velmi příjemný hotel se vstřícným personalem. Snídaně z mého hlediska super, domnívám se,, že je výběr pro každého v dostatečném množství. Personál na recepci naprosto profesionální a vždy vyšel vstříc našim požadavkum. Vysoká spokojenost.

Datum pobytu: březen 2018
Poděkujte uživateli Cestoval.
Recenzováno: 11. února 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel Ehrlich hodnotíme velmi pozitivně. Překvapilo nás tiché klidné umístění hotelu, navíc poměrně blízko centra města (cca 10 min tramvají, zastávka je asi cca 5 min) i hlavního nádraží.
Poblíž hotelu je krásný park na procházku či běh.
Pokoje jsou čisté, útulné s dostatečným vybavením.
Wi-Fi k dispozici.
Snídaně rozmanité.
Personál hotelu je velmi příjemný a vstřícný. Kdykoli jsme potřebovali poradit, byli ochotní a milí.
Vřele doporučujeme.

Datum pobytu: únor 2018
Poděkujte uživateli Zuzana H.