“Kouzelná kavárna”

Č. 21 z 430 Káva a čaj v Praze
Okolí: Praha 7
Okolí: Praha 7
Recenzováno: 18. listopadu 2019

Velmi příjemná, zapadlá kavárnička na letné. Obsluha je velmi příjemná, prostředí komfortní, člověk si připadá jako doma. Nejlepší je zahrádka, která je ve vnitrobloku a okolo je spousty zeleně, jezírko a i nějaká ta kachnička se najde. Moc rád se sem vracím a vřele doporučuji, káva je však jako ve většině kaváren v dnešní době lehce kyselá.

Poděkujte uživateli VybiravyTloustik.

Recenzováno: 27. října 2019

Úžasná atmosféra, skvělý genius loci. Ochutnali jsme skvělé zákusky a výbornou kávu. Určitě se zase vrátíme.

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli Go619400.
Recenzováno: 19. srpna 2019

Tuto kavárnu jsem objevil při čekání na vstup do Solné jeskyně, která je hned za rohem. Dal jsem si rychlé presso a prostředí mne nadchlo. Dýchne na Vás kouzelná atmosféra podtržená přístupem majitelů, kteří jako by zde přímo žili. Vše je v takovém "retro" stylu, jako by se zde zastavil čas.(alespoň já ten pocit mám). Od té doby tuto kavárničku pravidelně navštěvuji a skutečně mohu s klidným svědomím doporučit:-)

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli smutny_klaun.
Recenzováno: 1. dubna 2019

Výborná a stylová cukrárna s milou obsluhou, krásnou zahrádkou, skvělou kávou a vemi chutnými zákusky, kam se moc rádi vrátíme. Nevíce mě překvapil jejich svařák z růžového vína, který nemá konkurenci. Pokud vás netačí čas a máte chuť se zastavit a relaxovat tak tohle je to správné místo.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli Nyehaeh.
Recenzováno: 25. listopadu 2018

Kavárna má nádherné autentické prostředí, které vám rozveselí štěpotání ptáčků. Bohužel nebylo počasí se podívat na jejich vyhlášenou zahrádku. káva byla velice dobrá a dortík celkem fajn.

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli Anetaseb.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cukrarna Alchymista, si také prohlíželi

Už jste navštívili Cukrarna Alchymista? Sdílejte své zkušenosti!