“Útulná kavárna poblíž Stromovky”

Cukrarna Alchymista
Č. 21 z 430 Káva a čaj v Praze
Okolí: Praha 7
Okolí: Praha 7
Recenzováno: 16. února 2020

Malá nenápadná kavárna s krásným prostředím, (včetně zahrady) milou obsluhou a nemalým výběrem káv a dezertů.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli TheSompeque.

Recenzováno: 10. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi pěkná kavárna u stadiónu. Prostředí překrásné, dezert dobré. Káva kyselá, obsluha ne moc dobrá.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 864tom_t.
Recenzováno: 18. listopadu 2019

Velmi příjemná, zapadlá kavárnička na letné. Obsluha je velmi příjemná, prostředí komfortní, člověk si připadá jako doma. Nejlepší je zahrádka, která je ve vnitrobloku a okolo je spousty zeleně, jezírko a i nějaká ta kachnička se najde. Moc rád se sem vracím a vřele doporučuji, káva je však jako ve většině kaváren v dnešní době lehce kyselá.

Poděkujte uživateli VybiravyTloustik.
Recenzováno: 27. října 2019

Úžasná atmosféra, skvělý genius loci. Ochutnali jsme skvělé zákusky a výbornou kávu. Určitě se zase vrátíme.

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli Go619400.
Recenzováno: 19. srpna 2019

Tuto kavárnu jsem objevil při čekání na vstup do Solné jeskyně, která je hned za rohem. Dal jsem si rychlé presso a prostředí mne nadchlo. Dýchne na Vás kouzelná atmosféra podtržená přístupem majitelů, kteří jako by zde přímo žili. Vše je v takovém "retro" stylu, jako by se zde zastavil čas.(alespoň já ten pocit mám). Od té doby tuto kavárničku pravidelně navštěvuji a skutečně mohu s klidným svědomím doporučit:-)

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli smutny_klaun.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cukrarna Alchymista, si také prohlíželi

Už jste navštívili Cukrarna Alchymista? Sdílejte své zkušenosti!