“Úžasný zážitek”

Kuchyně: Francouzská, Kavárna
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Recenzováno: 29. října 2019

Úžasná kavárna, vše co jsme ochutnali bylo perfektní, slané i sladké. Jsem nadšená. Budu se těšit na nějakou další návštěvu.

Poděkujte uživateli Jindřiška V.

Recenzováno: 26. října 2019

Vše skvělé, můžeme jen doporučit
Jídlo chutné a o dezertu nemluvě
Určitě se brzy vrátíme
Děkujeme ❤️

Poděkujte uživateli Michaela C.
Recenzováno: 19. října 2019

Do IF Café na Tylově náměstí chodím pár let. Zákusky jsou vždy výborné, káva také. Při poslední návštěvě nás zaskočil obrovský nárůst cen. Poměr cena / výkon už mi přijde opravdu nepřiměřený.

Datum návštěvy: duben 2019
2  Poděkujte uživateli lejonka.
Recenzováno: 16. října 2019

Velké zklamání!!! Ceny, nabídka, obsluha katastrofa. Kdysi jsme to u vás měli moc rádi a doporučovali- po naši poslední návštěvě musíme zhodnotit, že IF café je již jen předražená šaškárna. Nedoporučujeme

5  Poděkujte uživateli Juliána T.
Recenzováno: 24. září 2019 prostřednictvím mobilu

Kavicka, domaci limonada a dortik. Ja i pritelkyne. Krasna chvilka pohody v tomto podniku. Obsluha prijemna, dorty parádní a moc chutne. Jediny drobny podmet ke zlepseni vidim v domaci limonade. Sklenicka cca 3dcl byla plna ledu a tedy hodne malo limonady.Ale jinak ANO, budu navstevu opakovat. Dekuji.

Datum návštěvy: září 2019
1  Poděkujte uživateli Karel U.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo IF Café, si také prohlíželi

Už jste navštívili IF Café? Sdílejte své zkušenosti!