“První návštěva IF Café Belgická ”
Recenze IF Café

IF Café
Č. 25 z 430 Káva a čaj v Praze
Kuchyně: Francouzská, Kavárna
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Recenzováno: 6. března 2020 prostřednictvím mobilu

Krásná, maličká kavárna v centru Prahy s výbornými snídaněmi. Příjemná obsluha, super lokace. Ceny trosku dražší, ale vše domácí a výborné. Mne úplně neoslovila kombinace vajec s houskou, ale jinak vše super.

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli andrea_kas_blogger.

Recenzováno: 13. února 2020

Dojem z Jungmanky:
+ dobre capuccino
- buchticky s kremem bez rumu ( slecna se ptala zda chci s rumem nebo bez ), ted me napada, ze jsem za nej asi platil extra navic, ale citit v kremu nebyl. Buchticky spis vysusene, krem prumerny.
- Uvnitr kavarny docela vedro
- Podel kuchyne nesedet, je to takova nudle chodba, moc prijemne se tam nesedi.
- Obsluha rekneme 50 na 50, holek je tam dost, ale je to takovy HM zbozi;))

Celkove mi tam chybi nejaky spirit, pohoda. Prijdu si jak v odletove hale u Paula. Nemam problem dat za kousek dortu 160, ale takovy penize utratim nekde, kde to proste dycha kavarnou povalecnosti.

Hodnoceni 50%

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli metodej1980.
Recenzováno: 19. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Chtěli jsme si s kamarádem dát dobrou kávu a dort a popovídat si. Tak jsme zvolili IF Cafe Jungmannova. Při příchodu nás uvítala u dveří hosteska, pi nějaké době nás usadila, avšak na obsluhu jsme čekali poměrně dlouho. I když podotýkám, že provozovna není zrovna veliká a servírky tam byly minimálně 4. Po delší době jsme se obsluhy dočkali, avšak na kávu s dortem jsme opět čekali víc než 15min. Po dojedení si nás ani servírka nevšimla a tak jsme celou dobu až do zaplacení, na které jsme zase čekali víc než 15 minut seděli u špinavého nádobí. Obsluha se nás ani nezeptala, zda nám chutnalo popř bylo všechno v pořádku. Totální nezájem. Proto jsem napsal recenzi na jejich email, avšak bez odezvy či odpovědi. Tak to považuji za totální nezájem paní Fabešové o zákazníky.

Datum návštěvy: září 2019
6  Poděkujte uživateli tomasc284.
Recenzováno: 5. prosince 2019

Přišli jsme v 5 lidech jako pracovní jednaní u něčeho dobrého(5.12.2019 cca 15:00). Hned za vchodem byl volný stůl pro 4 a vedle u stolu pro 2 seděl pán sám a nabízel nám židli. Ovšem servírka nás upozornila, že se jedná o stůl vedení podniku a že musí zůstat volný a pokud chceme máme se přijít podívat za 15 minut třeba se něco uvolní. Souhlasili jsme, ale prosili, aby nám daná místa tedy rezervovali a že přijdeme. Ihned nám bylo řečeno, že rezervace není možná. Náhle se uvolnil stůl ihned u vitríny, ovšem tam nám nedají z estetických důvodů židli. Vše co jsme navrhovali byl problém a proto jsem své obchodní partnery vedl jinam. Děkuji, vyhlášený podnik se pro mne stal zklamáním. Tržba a spokojenost zákazníka by měla být priorita před místy k sezení pro vedení.

Datum návštěvy: prosinec 2019
6  Poděkujte uživateli K965VSjank.
Recenzováno: 29. října 2019

Úžasná kavárna, vše co jsme ochutnali bylo perfektní, slané i sladké. Jsem nadšená. Budu se těšit na nějakou další návštěvu.

Poděkujte uživateli Jindřiška V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo IF Café, si také prohlíželi

Už jste navštívili IF Café? Sdílejte své zkušenosti!