“Kvalitní kuchyně, příjemný personál”

Ristorante & Pizzeria Bonaccia Žižkov
Kuchyně: Italská, Česká
Okolí: Žižkov
Okolí: Žižkov
Recenzováno: 3. ledna 2020

Příjemná pizzeria ve Starých Bohnicích. Chutné denní menu, ale i domácí těstoviny, super masa a ryby. Velmi příjemný a profesionální personál. Parkování bez problémů. Na víkend doporučuji rezervaci.

Poděkujte uživateli Radovan2017.

Recenzováno: 31. prosince 2019

Velice útulná a hezká restaurace, mají skvělé pizzy a steaky, obsluha je velmi příjemná a fajn.
S manželkou rádi chodíme, měli jsme zde dokonce i první rande :)
Jen to pivo je trochu horší...takže si dejte spíš víno.

Poděkujte uživateli Excelent2005.
Recenzováno: 8. prosince 2019

Dali jsme si krevety na česneku jako předkrm a 3 různé pizzy jako hlavní jídlo. Jídlo bylo skvělé a obsluha velmi příjemná. Není co vytknout.

Poděkujte uživateli 863old_ichk.
Martin Š, Vlastník v zařízení Ristorante & Pizzeria Bonaccia Žižkov, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. prosince 2019

Krásný den přejeme! Velmi nás těší, že jste u nás byli spokojení, dobře jste se najedli a obsluha umocnila příjemný dojem z času u nás stráveného. Budeme se těšit, že nás opět navštívíte, Pizzeria Bonaccia.

Recenzováno: 18. září 2019 prostřednictvím mobilu

Přítel mě vzal do restaurace ,kam chodí s rodinou již skoro 10let. Já ,gastronom jsem hned po první večeři věděla ,že to bude naše oblíbená restaurace. Dnes jsme tu byli po čtvrté , obslouženi pohodarem Jirkou ( oba dva jsou Jirkové-oba dva skvělí) a určitě se zase vrátíme. Nemusím Staropramen , ale zde mi chutná-pena krásné drží Jedním z mých oblíbených ČV je malbec z Argentiny,zde ho mají jako rozlévaný a když je řeč i jídle ? Tatarák z lososa si dáváme skoro pokaždé a maso je vždy šťavnaté . Zkrátka děkujeme , děláte to dobře ! Téra & Mára

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Tereza C.

Zdravíme Téru a Máru :-) Děkujeme za Vaše milá slova a musíme říci, že Vaše recenze je pro nás neuvěřitelným zážitkem. Vždy rádi slyšíme, že jsou hosté, kteří jsou u nás spokojeni po celou dobu, co fungujeme a jsme pro ně rodinnou restaurací a jejich blízcí propadnou stejnému nadšení. Budeme se maximálně snažit Vás nezklamat a budeme rádi, když s námi budete i nadále. Pizzeria Bonaccia.

Recenzováno: 28. srpna 2019

S manželem nejsme fanoušky italských restaurací, proto jsem od restaurace příliš neočekávali. Opak byl pravdou, tato restaurace je vkusně zařízená, má moc hezkou, prostornou zahrádku, obsluha je milá a jídlo je úžasné. Ochutnali jsme panenku, domácí brambor - výborné, mám jedinou výtku, kuchař opravdu hodně koření, že z normálního jídla udělá hodně pikantní, přes to velké množství pepře zanikne ta výborná chuť kvalitního masa. Po-té výbornou chobotnici s gril. zeleninou a domácí limonádu, vše skvělé a čerstvé. Ano, je to nedražší restaurace v Bohnicích, ale také nejlepší. :-) Jídla v meníčku cca 135Kč, večeře ve dvou cca 900Kč.

Poděkujte uživateli Jet617600.

Přejeme Vám krasný den z Pizzeria Bonaccia! Velmi nás těší, že jsme pro Vás byli příjemným překvapením a hodnotíte nás jako nejlepší restauraci v Bohnicích. Věříme, že většina pozitivních dojmů vyvážila příliš kořeněné maso. Budeme rádi, když k nám rádi zavítáte znovu a případně obsluhu upozorníte, že preferujete méně pikantní chutě. Pizzeria Bonaccia.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ristorante & Pizzeria Bonaccia Žižkov, si také prohlíželi

Už jste navštívili Ristorante & Pizzeria Bonaccia Žižkov? Sdílejte své zkušenosti!