TripAdvisor
Praha
Hledat
Recenzováno: 26. dubna 2017

Byl jsem spokojen, můžu vřele doporučit všem dalším zájemcům. Koupeno ve slevě přes nejmenovaný agregátor hotelových ubytování. Za plnou palbu bych se rozmýšlel, takhle dávám plný počet hvězdiček......

Datum pobytu: březen 2017
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli Dusan T.
ResidenceAgnes, Manažer v zařízení Hotel Residence Agnes, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. května 2017

Milý Dušane,

velice děkujeme za Vaši nedávnou návštěvu a jsme moc rádi, že jste se u nás cítil spokojeně.

Budeme se na Vás těšit i v budoucnu.

Srdečně zdraví celý tým Residence Agnes

Recenzováno: 10. května 2016

Pobyt v tomto hotelu byl na doporučení a naše očekáváni nezklamal. Velice výhodná poloha u centra, celkem příznivé ceny a opravdu velice ochotný a milý personál. Jídlo výborné, celková spokojenost. Můžeme vřele doporučit.

Datum pobytu: září 2015
3  Poděkujte uživateli 936Par.
Recenzováno: 30. prosince 2015

Hotel dobré kategorie, který je umístněn na docela dobrém místě. navštěvuje ho hodně cizinců a kolem je potřeba počítat s ruchem. Je potřeba vidět a navštívit a zhodnotit. Cena je docela přiměřená kvalitě.

Datum pobytu: duben 2015
1  Poděkujte uživateli peterkE9659LM.
Recenzováno: 8. března 2015

Hotel se nachází na perfektním místě, do centra pouhých pár minut pěšky. Přivítání při příjezdu bylo famózní. Pokoje útulné, snídaně bez jediné chyby, personál velmi příjemný. Není co vytknout. Při další návštěvě se určitě ubytujeme opět zde.

Datum pobytu: březen 2015
2  Poděkujte uživateli Miki123997.
Recenzováno: 11. listopadu 2014

Celkem pěkný hotel, příjemné prostředí i obsluha, pokoje jsou čisté a slušně vybavené. Jídlo chutná dobře a za tu cenu to určitě stojí, pokud jedete s rodinou do Prahy, potom vřele doporučuji tento hotel.

Datum pobytu: listopad 2014
4  Poděkujte uživateli jiriihoffi.