Hotel Residence Agnes
Chcete ušetřit? Prohledáváme až 200 webů, abychom našli nejnižší ceny
  • Restaurace
Antik(Praha)
Recenzováno: 23. listopadu 2017

Umístění v jedné z památkově chráněných historických budov staré matičky Praha jen umocňuje požitel z luxusního prostředí i poskytovaných služeb. K dispozici jsou i rodinné pokoje pro turisty, to vše s concierge službami, wi-fi samozřejmostí, stejně jako parking nebo vlastní letištní transfer.

Tip ohledně pokoje: Čím výše, tím lépe ...
  • Datum pobytu: září 2017, cestoval(a) pracovně
1  Poděkujte uživateli Milos V.
ResidenceAgnes, Manažer v zařízení Hotel Residence Agnes, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. listopadu 2017

Milý Miloši,

moc děkujeme za Vaši nedávnou návštěvu hotelu Residence Agnes. Těší nás, že jste si pobyt v Praze a našem hotelu vychutnal.

Již nyní se těšíme na Vaši budoucí návštěvu.

S přátelským pozdravem

Tým Residence Agnes

Recenzováno: 26. dubna 2017

Byl jsem spokojen, můžu vřele doporučit všem dalším zájemcům. Koupeno ve slevě přes nejmenovaný agregátor hotelových ubytování. Za plnou palbu bych se rozmýšlel, takhle dávám plný počet hvězdiček......

• Datum pobytu: březen 2017, cestoval(a) sólo
Poděkujte uživateli Dusan T.
ResidenceAgnes, Manažer v zařízení Hotel Residence Agnes, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. května 2017

Milý Dušane,

velice děkujeme za Vaši nedávnou návštěvu a jsme moc rádi, že jste se u nás cítil spokojeně.

Budeme se na Vás těšit i v budoucnu.

Srdečně zdraví celý tým Residence Agnes

Recenzováno: 10. května 2016

Pobyt v tomto hotelu byl na doporučení a naše očekáváni nezklamal. Velice výhodná poloha u centra, celkem příznivé ceny a opravdu velice ochotný a milý personál. Jídlo výborné, celková spokojenost. Můžeme vřele doporučit.

• Datum pobytu: září 2015, cestoval(a) v páru
3  Poděkujte uživateli 936Par.
Recenzováno: 30. prosince 2015

Hotel dobré kategorie, který je umístněn na docela dobrém místě. navštěvuje ho hodně cizinců a kolem je potřeba počítat s ruchem. Je potřeba vidět a navštívit a zhodnotit. Cena je docela přiměřená kvalitě.

• Datum pobytu: duben 2015, cestoval(a) s přáteli
1  Poděkujte uživateli peterkE9659LM.
Recenzováno: 8. března 2015

Hotel se nachází na perfektním místě, do centra pouhých pár minut pěšky. Přivítání při příjezdu bylo famózní. Pokoje útulné, snídaně bez jediné chyby, personál velmi příjemný. Není co vytknout. Při další návštěvě se určitě ubytujeme opět zde.

• Datum pobytu: březen 2015, cestoval(a) v páru
2  Poděkujte uživateli Miki123997.