Recenzováno: 9. února 2018

krasne prostredni a pekny hotel a pokoje a krasne vybaveni a jsem spokojena s obsluhou a skvelim jidlem a piti a spokojena s cenou a mne libi to mesto Praha a cestovani dostanu skoro vsude pesky a nebo vyjizda na lodi po vltave

Tip ohledně pokoje: ano prijde dobrem stavu pokoj a luxusni prostredni
Datum pobytu: leden 2018
Poděkujte uživateli Zuzka K.
Recenzováno: 23. listopadu 2017

Umístění v jedné z památkově chráněných historických budov staré matičky Praha jen umocňuje požitel z luxusního prostředí i poskytovaných služeb. K dispozici jsou i rodinné pokoje pro turisty, to vše s concierge službami, wi-fi samozřejmostí, stejně jako parking nebo vlastní letištní transfer.

Tip ohledně pokoje: Čím výše, tím lépe ...
Datum pobytu: září 2017
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
1  Poděkujte uživateli Milos V.
ResidenceAgnes, Manažer v zařízení Hotel Residence Agnes, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. listopadu 2017

Milý Miloši,

moc děkujeme za Vaši nedávnou návštěvu hotelu Residence Agnes. Těší nás, že jste si pobyt v Praze a našem hotelu vychutnal.

Již nyní se těšíme na Vaši budoucí návštěvu.

S přátelským pozdravem

Tým Residence Agnes

Recenzováno: 26. dubna 2017

Byl jsem spokojen, můžu vřele doporučit všem dalším zájemcům. Koupeno ve slevě přes nejmenovaný agregátor hotelových ubytování. Za plnou palbu bych se rozmýšlel, takhle dávám plný počet hvězdiček......

Datum pobytu: březen 2017
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli Dusan T.
ResidenceAgnes, Manažer v zařízení Hotel Residence Agnes, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. května 2017

Milý Dušane,

velice děkujeme za Vaši nedávnou návštěvu a jsme moc rádi, že jste se u nás cítil spokojeně.

Budeme se na Vás těšit i v budoucnu.

Srdečně zdraví celý tým Residence Agnes

Recenzováno: 10. května 2016

Pobyt v tomto hotelu byl na doporučení a naše očekáváni nezklamal. Velice výhodná poloha u centra, celkem příznivé ceny a opravdu velice ochotný a milý personál. Jídlo výborné, celková spokojenost. Můžeme vřele doporučit.

Datum pobytu: září 2015
3  Poděkujte uživateli 936Par.
Recenzováno: 30. prosince 2015

Hotel dobré kategorie, který je umístněn na docela dobrém místě. navštěvuje ho hodně cizinců a kolem je potřeba počítat s ruchem. Je potřeba vidět a navštívit a zhodnotit. Cena je docela přiměřená kvalitě.

Datum pobytu: duben 2015
1  Poděkujte uživateli peterkE9659LM.