“Zklamání”

Kuchyně: Kavárna
Možnosti stravování: Snídaně
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 3. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Za nás velké zklamání. Těšili jsme se na espresso tonic, ale bohužel jim došel tonic. Což se stát samozřejmě může, ale opravdu jsme se na něj těšili. Nevadí, chtěli jsme si dát něco sladkého ke kávě, ale taktéž jsme nepochodili. Stále nevadí, vystačíme si s kávou. Bohužel nám ale espresso vůbec chuťově nesedlo, nikomu z nás, a to jsme byla skupina 6 lidí.. takže jsme z tohoto místa odcházeli zklamaní.
Kladné body dáváme ale za výborné pivo z malého pivovaru a milou obsluhu.

Datum návštěvy: červenec 2020
2  Poděkujte uživateli J5376DP.

Recenzováno: 10. ledna 2020

Místo zde je příjemné,mají výbornou kávu a sendviče a na snídani je to příjemné ráno.Urcite stojí za vyzkoušení.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli petran0g.
Recenzováno: 29. listopadu 2019

Zdejší espresso je většinou příjemně ovocné, batch brew má pořádnou sílu. Odnedávna si i sami praží kávu, jejich sesterská pekárna peče božské chleby a sladké pečivo chutná skvěle. Je tu pořád plno a není divu proč.

Poděkujte uživateli David N.
Recenzováno: 14. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Byla to jen rychlá návštěva při čekání, měli jsme obyčejné kafe a nejaky dezert, myslím že to byl šnek a naprosto spokojený :)

Poděkujte uživateli Nickscreem.
Recenzováno: 25. července 2019

Chodím sem na kávu týden co týden asi rok a půl. Dávám si vždy filtrovanou kávu. Její kvalita je nestálá, i tak je ale velmi slušná a rád se sem vracím.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli czerv.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo EMA espresso bar, si také prohlíželi

Už jste navštívili EMA espresso bar? Sdílejte své zkušenosti!