“Vynikající:)”

POSTEL Restaurant and Bar
Kuchyně: Americká, Evropská, Česká, Bar, Kavárna
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci
Popis: V gastronomii, stejně jako všude jinde platí, že originalita a nové, neotřelé nápady přitahují pozornost. U restaurace a cocktail baru PosteL však ani zdaleka nejde jen o ten velmi netradiční název, ale hlavně o celkovou filozofii přístupu k hostům, kteří si zde mohou nerušeně dopřát kvalitní kuchyni českých i zahraničních specialit se zaměřením tex-mex, nepřeberné množství alkoholických a nealko nápojů, a v neposlední řadě míchané koktejly, které připravují špičkoví barmani formou „freestyle“.
Recenzováno: 25. srpna 2016

Skvělá restaurace s barem a music klubem. Výborná jídla, příjemná obsluha a pohodové prostředí. Křídla v Posteli jsou opravdu bezkonkurenční:). Tento podnik určitě navštívíme i příště a všem ho vřele doporučuji...

1  Poděkujte uživateli sima112016.
Postel_Prague, Manažer v zařízení POSTEL Restaurant and Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. srpna 2016

Mockrát děkujeme za pochvalu :-) ... a budeme se těšit na další návštěvu!
S pozdravem Radek Ladman, manažer

Recenzováno: 23. srpna 2016

Bylo to výborné. Jídlo, služby i prostředí. Fantastický zážitek. Vřele všem doporučuji. Určitě tam zavítám brzy znovu.

Poděkujte uživateli majtm4ax.
Recenzováno: 17. srpna 2016

Do staré Postele jsem občas zašel, ale nic mne nelákalo k častějším návratům. Dnes jsem byl na obědě v nové Posteli a byl jsem velmi překvapen úrovní obsluhy, denní nabídky a hlavně výbornou chutí a prezentací jídla. Nakonec jsem si vybral jeden z nabízených burgrů a byl to jeden z nejlepších, ne-li, vůbec nějlepší, který jsem kdy jedl. Prostě a jednoduše, nové a čisté prostředí a chuť do uspokojit hosta, to vás bude provázet při vaší návětěvě.

2  Poděkujte uživateli oldaI.
Recenzováno: 12. srpna 2016

Do Postele jsme šli na doporučení. Pokud mohu srovnávat s konkurencí, tak jídlo velmi dobré, příjemný personál, takže mohu jen doporučit.

1  Poděkujte uživateli Bara H.
Recenzováno: 8. srpna 2016

Skvělé jídlo, zaměřené na kvalitní suroviny a dobrou chuť. Příjemná a rychlá obsluha. Vřele doporučuji všem !

2  Poděkujte uživateli willyboat.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo POSTEL Restaurant and Bar, si také prohlíželi

Už jste navštívili POSTEL Restaurant and Bar? Sdílejte své zkušenosti!