“Srdeční záležitost”

POSTEL Restaurant and Bar
Kuchyně: Americká, Evropská, Česká, Bar, Kavárna
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Večeře
Popis: V gastronomii, stejně jako všude jinde platí, že originalita a nové, neotřelé nápady přitahují pozornost. U restaurace a cocktail baru PosteL však ani zdaleka nejde jen o ten velmi netradiční název, ale hlavně o celkovou filozofii přístupu k hostům, kteří si zde mohou nerušeně dopřát kvalitní kuchyni českých i zahraničních specialit se zaměřením tex-mex, nepřeberné množství alkoholických a nealko nápojů, a v neposlední řadě míchané koktejly, které připravují špičkoví barmani formou „freestyle“.
Recenzováno: 6. dubna 2017

Tento podnik znám již mnoho let, vždy se sem ráda vracím. A vlastně, kdykoliv jdu do centra město moje kroky už nesměřují jinam. Na jídle si skvěle pochutnám, nejradši mám křidélka sweet chilli (nemají konkurenci) hamburgery, saláty aj. na výborné úrovni. Obědové menu výborné. Ceny jsou velice příznivé. Obsluha za jedna. Ať chcete oběd, večeři, potom třeba drink a zábavu( vynikající barmani )....DOPORUČUJI!!!

Poděkujte uživateli dasamynarova.
Postel_Prague, Manažer v zařízení POSTEL Restaurant and Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. dubna 2017

Mockrát děkujeme za pochvalu. Velice si toho vážíme. Budeme se těšit na další návštěvu.

Recenzováno: 10. března 2017 prostřednictvím mobilu

Super jídlo a hodně bab, příjemná muzika , milá obsluha drinky za dobrý ceny , všude čisto a uklizeno

Poděkujte uživateli Aleš N.
Recenzováno: 11. září 2016

Absolutně skvělá a usměvající se obsluha a opravdu nejlepší burger..Všechno bylo super...Všichni jsme byli nadšení. Nejlepší z obsluhy slečna Petra - tímto zdravím.

2  Poděkujte uživateli hapetereza.
Recenzováno: 26. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Začali jsme výborným kapučínem - škoda, že k němu nebyla Lotus sušenka, to by bylo sedmé nebe. Panacota s rybízem a malinami byla na jedničku. Točený Birell, žebírka a plno dalších super věcí včetně skutečně příjemné a úsměvavé obsluhy. Určitě se někdy vrátíme.

1  Poděkujte uživateli TomasF16.
Recenzováno: 25. srpna 2016

Skvělá restaurace s barem a music klubem. Výborná jídla, příjemná obsluha a pohodové prostředí. Křídla v Posteli jsou opravdu bezkonkurenční:). Tento podnik určitě navštívíme i příště a všem ho vřele doporučuji...

1  Poděkujte uživateli sima112016.
Postel_Prague, Manažer v zařízení POSTEL Restaurant and Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. srpna 2016

Mockrát děkujeme za pochvalu :-) ... a budeme se těšit na další návštěvu!
S pozdravem Radek Ladman, manažer

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo POSTEL Restaurant and Bar, si také prohlíželi

Už jste navštívili POSTEL Restaurant and Bar? Sdílejte své zkušenosti!