Recenzováno: 29. října 2019

Příjemný a milý personál. Překvapil nás klid vzhledem k poloze uprostřed sídliště. Velice dobrá dostupnost jak autem tak metrem. V okolí je krásný odpočinkový park pro všestranné využití. Hotel byl čistý a vkusně vybavený.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli gjanotova.
Recenzováno: 2. října 2019

Trochu bludiště než jsme se dostali ke správným dveřím pokoje. Ale co vic mě překvapilo až zarazilo tak byl poplatek za wi-fi,ani by mě to nevadilo ale tón a jednání když jsme si rikali na recepci o heslo,tak pan recepční nepříjemný az arogantní a daval najevo že když jsme přes booking tak co by jsme vlastně chtěli že takhle to mame zadarmo a ješte wi-fi to už jsme chtěli asi moc.Nakonec nám prodal heslo za 50kč na 24hodin.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Ketty198912.
Recenzováno: 5. září 2019

Personál ochotný,snídaně dostačující,pokoje čisté,pro děti idealní je tam klid i po okolí Černého mostu v noci.Cena taky odpovídá pobytu.Jen teda restaurace předražená na to ,že je to na konci Prahy a ještě na sídlišti ceny jak na Staromáku :-D

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli katka843.
Recenzováno: 27. července 2019

Jednoduchý,ale pohodlný hotel v blízkosti metra. Navíc za dobrou cenu a včetně snídaně. Pokoje jsou jednoduše vybaveny,ale je v nich vše co potřebujete.Byli jsme spokojeni a určitě hotel ještě v budoucnu využijeme.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Iveta H.
Recenzováno: 20. července 2019

Pěkný pokoj, na přespání luxusní, parádní snídaně, záchody a koupelna čisté. Jediný problém byla studená voda, ale to se dá spravit. Od zastávky MHD pár desítek metrů, v hotelu na Prahu levná restaurace.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli JuHu91.