“Prijemna obsluha, kvalitni jidlo.”

K The Two Brothers
Kuchyně: Indická
Možnosti stravování: Snídaně, Obědy, Večeře, Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 10. října 2018 prostřednictvím mobilu

Velmi prijemna obsluha i atmosfera, hovori se zde pouze anglicky. Cenove odpovidajici hlavni chody ale pozor na zradne ceny priloh.

Poděkujte uživateli PragueAroundTheWorld.

Recenzováno: 2. srpna 2018

Zklamalo mě že obsluha nemluvila česky když jsme v česku, ale byla příjemná takže tím se to vykompenzovalo.

Poděkujte uživateli Tereza H.
Recenzováno: 29. června 2018 prostřednictvím mobilu

Skvely vyber, vynikající obsluha, čerstvé potraviny, perfektní lokalita. Obsluha nehovoří cesky, ale nevadí.

Poděkujte uživateli Radka V.
Recenzováno: 11. května 2018 prostřednictvím mobilu

Kvalita produktu - hlavniho jidla je opravdu top 10 bodu z 10. A ted k tem chybam. Vyssi ceny jidlo 280 + priplatek za prilohu a za tak vysokou cenu bych cekal jiny servis. Tocene pivo Heineken bylo kysele asi cerstve narazeny sud, ale nechci se s nekym dohadovat, proto do restaurace nechodim, tohle se nesmi stavat, pivo by meli odtocit a ochutnat. Dezerty za 120 kc nedoporucuji, zadny ze 3 co jsem ochutnal nebylo nic moc. Obsluha mluvi pouze anglicky, nacoz maji pravo, ale ja kdyz jdu v Praze do restaurace, tak pozaduji moznost objednat si komfortne svym rodnym jazykem. Po snedeni dezertu se nam obsluha automaticky prestala venovat a uz se nas nikdo nezeptal, jestli treba nechceme neco k piti. V takovem podniku snad nebudu jeste cisnika volat ja. Takze zklamani, pokud restauraci jeste nekdy navstivim, tak pouze kvuli dobremu hlavnimu jidlu, ale pravdepodobne dam prednost nejake konkurenci. Perlicka na zaver, na podanem jidelnim listku lezl kamaradovi mravenec.

Poděkujte uživateli Ladislav V.
Recenzováno: 7. dubna 2018

Milujeme indickou kuchyni a tato restaurace je jedna z nejlepších, kterou jsme navštívili. Předkrm i jídlo byly výborné. Krásná výzdoba staré Indie. Obsluha pozorná a milá. Večeři jsme si užili. Vrátíme se tam!

Poděkujte uživateli Petr H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo K The Two Brothers, si také prohlíželi

Už jste navštívili K The Two Brothers? Sdílejte své zkušenosti!