“Oběd”

Kuchyně: Indická
Možnosti stravování: Obědy, Večeře, Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 24. listopadu 2020

Objednal jsme si jídlo takeaway, jídlo perfektně zabalené do dvou krabicek a dáno do papírové tašky . Velka porce a velmi chutné

Datum návštěvy: listopad 2020
Poděkujte uživateli davidpU3884GQ.

Recenzováno: 26. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Nejlepší indické jídlo, co jsem kdy jedla! Milá a rychla obsluha, prostě podnik, který rozhodně stojí za návštěvu!

Datum návštěvy: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli 226marcelak.
Recenzováno: 13. prosince 2019

Asi nejlepší indická restaurace, kterou jsme v Praze navštívili.
Krásný interiér.
V menu nechybí nic, vše přehledné, velmi dobré ceny a velké porce.
Obshluha výborná, jen se musíte připravit na to, že mluví pouze anglicky.

Datum návštěvy: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli Jan T.
Recenzováno: 9. října 2019

Vynikající jídlo, krásné prostredí, bylo nás 10 a dali jsme si kazdý neco jiného, vsechno bylo výborné

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Ivona P.
Recenzováno: 1. září 2019

Úžasné jídlo,chodíme do této restaurace už několik let a vždy si pochutnáme! Obsluha velmi příjemná a ochotná!

Poděkujte uživateli Tereza K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo K The Two Brothers, si také prohlíželi

Už jste navštívili K The Two Brothers? Sdílejte své zkušenosti!