“Dokonalý výhled na hrad a skvělé jídlo”
Recenze Ginger & Fred

Ginger & Fred
Kuchyně: Francouzská, Česká, Středoevropská, Mezinárodní
Vhodné pro: Pěkný výhled, Zvláštní příležitosti
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 22. srpna 2015

Vyžádejte si při rezervaci stůl u okna s výhledem na hrad - naprosto jedinečné. Interiér velmi příjemný a obsluha také. Jídlo velmi chutné! Ceny vyšší, ale za ten výhled to stojí. Rozhodně doporučuji návštěvu.

Jediné, co bych vytkla: Když jsem tam jednou chtěla s maminkou jen na kafe, tak nás nepustili - prý jen na jídlo - na kafe nás poslali nahoru do baru, kde je také super výhled, ale již ne tak pěkný interiér. Za toto strhávám jeden bod.

1  Poděkujte uživateli Janička R.

Recenzováno: před 6 dny prostřednictvím mobilu

Poděkujte uživateli Odile D.
Recenzováno: před 6 dny

Poděkujte uživateli jlkm74.
Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Poděkujte uživateli Wingto.

Poděkujte uživateli MacTuffin.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ginger & Fred, si také prohlíželi

Už jste navštívili Ginger & Fred? Sdílejte své zkušenosti!