“Výborné jídlo, trochu vyšší ceny”
Recenze Ginger & Fred

Ginger & Fred
Kuchyně: Francouzská, Česká, Středoevropská, Mezinárodní
Vhodné pro: Pěkný výhled, Zvláštní příležitosti
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 12. listopadu 2016

Restaurace s jedním z nejkrásnějších výhledů na pražský hrad a panorama Hradčan. Výborná kuchyně, trošku vyšší ceny. Určitě nezapomeňte po večeři na krátkou prohlídku vyhlídkové terasy.

Poděkujte uživateli kapralovi.

Recenzováno: 31. července 2016

hezké prostředí, skvělý výhled, originální řešení se zrcadly,, dobrá obsluha.
Jídlo odpovídá ceně, kvalitní i chutné. Pěkně servírované.

Pokud bych měl najít nějakou drobnost, nepouštěl bych se do jahodové pusinky ke kávě. Chuť mi evokovala dětskou zubní pastu. Ale není nic jednoduššího, než že ji prostě nesním :)

Poděkujte uživateli aircrew75.
Recenzováno: 15. února 2016

Nádherný výhled, úžasné jídlo, skvělá obsluha :)S přítelem jsme zde byli na Valentýnské večeři :) 4-chodové menu bylo skvělé:) Doporučuji pokud máte rádi kvalitní jídlo a rádi si přitom vychutnáte romantickou atmosféru Prahy :)

1  Poděkujte uživateli Laura K.
Recenzováno: 22. srpna 2015

Vyžádejte si při rezervaci stůl u okna s výhledem na hrad - naprosto jedinečné. Interiér velmi příjemný a obsluha také. Jídlo velmi chutné! Ceny vyšší, ale za ten výhled to stojí. Rozhodně doporučuji návštěvu.

Jediné, co bych vytkla: Když jsem tam jednou chtěla s maminkou jen na kafe, tak nás nepustili - prý jen na jídlo - na kafe nás poslali nahoru do baru, kde je také super výhled, ale již ne tak pěkný interiér. Za toto strhávám jeden bod.

1  Poděkujte uživateli Janička R.
Recenzováno: před 6 dny prostřednictvím mobilu

Poděkujte uživateli Odile D.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ginger & Fred, si také prohlíželi

Už jste navštívili Ginger & Fred? Sdílejte své zkušenosti!