“Oslava narozenin”

Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Pěkný výhled
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 24. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Restaurace s nádherným výhledem na Prahu, je nutné si zajistit misto u oken, jinak nic neuvidíte. Vyborná kuchyně, skvělé jehněčí i polévka. Dezert dost zaostaval za hlavní nabídkou. Výborné víno. Romantické místo.

Poděkujte uživateli Golfistka1.

Recenzováno: 16. ledna 2017

Tuto restauraci, ač poměrně dražší mohu jen a jen doporučit. Slavili jsme s přítelem dvouleté výročí a myslím, že by jsme lepší místo i atmosféru pro tento okamžik nenašli.

Poděkujte uživateli TerezaRo.
Recenzováno: 12. listopadu 2016

Restaurace s jedním z nejkrásnějších výhledů na pražský hrad a panorama Hradčan. Výborná kuchyně, trošku vyšší ceny. Určitě nezapomeňte po večeři na krátkou prohlídku vyhlídkové terasy.

Poděkujte uživateli kapralovi.
Recenzováno: 31. července 2016

hezké prostředí, skvělý výhled, originální řešení se zrcadly,, dobrá obsluha.
Jídlo odpovídá ceně, kvalitní i chutné. Pěkně servírované.

Pokud bych měl najít nějakou drobnost, nepouštěl bych se do jahodové pusinky ke kávě. Chuť mi evokovala dětskou zubní pastu. Ale není nic jednoduššího, než že ji prostě nesním :)

Poděkujte uživateli aircrew75.
Recenzováno: 15. února 2016

Nádherný výhled, úžasné jídlo, skvělá obsluha :)S přítelem jsme zde byli na Valentýnské večeři :) 4-chodové menu bylo skvělé:) Doporučuji pokud máte rádi kvalitní jídlo a rádi si přitom vychutnáte romantickou atmosféru Prahy :)

1  Poděkujte uživateli Laura K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ginger & Fred, si také prohlíželi

Už jste navštívili Ginger & Fred? Sdílejte své zkušenosti!