“Průměr”

Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 28. února 2018

Čekal jsem mnohém víc od návštěvy ...no, nic moc za 2.000 tis
Platí se za místo , ne za kulinářsky zážitek .

Datum návštěvy: leden 2018
Poděkujte uživateli Botanicus S.

Recenzováno: 31. ledna 2018

Měli jsme štěstí, že jsme vystihli restauraci v předvečerním čase, tudíž jsme ničím nerušeni měli krásný výhled na večerní Prahu a obsluha se věnovala pouze nám. Musím udělit pochvalu jak obsluze tak kuchařům, neboť na večeři jsme měli z časových důvodů pouze 45 min. a přesto se nám podařilo absolvovat tříchodové menu. Polévka - celerový krém - ačkoliv celer nepatří k mým favoritům, moc jsem si pochutnala. Poté výběr z denní nabídky - křepelka - výborná a z menu dýňové risoto bylo velmi dobře dochucené. Sladká tečka na závěr - čokoládová pěna - nebyla zbytečně přeslazená, opravdová tečka na závěr. Určitě ještě návštěvu zopakujeme, tentokrát za denního světla. Trochu se připojím k ostatním recenzím, které kritizují toalety, určitě by si restaurace takového jména zasloužila trochu luxusu i na toto místo.

Datum návštěvy: leden 2018
1  Poděkujte uživateli Jana V.
Recenzováno: 28. října 2017 prostřednictvím mobilu

Do restaurace jsme si udělali rezervaci s prosbou místa u okna. Dostali jsme krásný stůl pro dva s výhledem. I když jsme si předem na internetu z menu vybrali, co bychom si asi tak dali, nakonec byla tak skvělá denní nabídka, že jsme si dali tu. Lahodná kachna s lusky. Polévka špenátová, taky skvělá. K tomu čerstvá limonáda. Obsluha velmi milá. Vstup na vyhlídku zdarma jsme nevyužili. Navštívili jsme naopak předtím výstavu dole a pak už jsme neměli čas.

Datum návštěvy: červenec 2017
Poděkujte uživateli davidmup.
Recenzováno: 18. října 2017

Těžko se mi hodnotí, když je vše "na place" v naprostém pořádku, ale celkový dojem zkazí obyčejná toaleta, která byla v naprosto příšerném stavu. Chápu, že za to mohou hosté, nicméně od toho je tu personál, aby dal věci do pořádku :-/

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli petrpilnak.
Recenzováno: 29. července 2017 prostřednictvím mobilu

Vynikající večeře, krásné prostředí, velmi milý personál. Rovněž snídaně na vysoké úrovni. Rádi se znovu vrátíme.

Datum návštěvy: červenec 2017
Poděkujte uživateli Barbora D.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ginger & Fred, si také prohlíželi

Už jste navštívili Ginger & Fred? Sdílejte své zkušenosti!