“Nádherné místo, jídlo velmi průměrné”
Recenze Ginger & Fred

Ginger & Fred
Kuchyně: Francouzská, Česká, Středoevropská, Mezinárodní
Vhodné pro: Pěkný výhled, Zvláštní příležitosti
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 16. května 2018

Hezké prostředí restaurace s unikátním výhledem na Hradčany a Prahu. Obsluha celkem milá. Jídlo opravdu velmi průměrné. Středně propečený steak byl udělaný příliš (totálně zmrtven), kachní prsa naopak neopečená kůže, játra jsme nechali úplně. Zklamání. Rodiče si užili alespoň hezký výhled.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Jirenda5.

Recenzováno: 20. března 2018

Výborná restaurace s výborným jídlem a perfektní skušenou obsluhou.Restaurace na výborné úrovni v na nábřeží Vltavy s krásným večerním výhledem na Pražský hrad. Byli jsme tu mnohokrát a vždy dokonale spokojen.

Datum návštěvy: prosinec 2017
Poděkujte uživateli Grigory P.
Recenzováno: 28. února 2018

Čekal jsem mnohém víc od návštěvy ...no, nic moc za 2.000 tis
Platí se za místo , ne za kulinářsky zážitek .

Datum návštěvy: leden 2018
Poděkujte uživateli Botanicus S.
Recenzováno: 31. ledna 2018

Měli jsme štěstí, že jsme vystihli restauraci v předvečerním čase, tudíž jsme ničím nerušeni měli krásný výhled na večerní Prahu a obsluha se věnovala pouze nám. Musím udělit pochvalu jak obsluze tak kuchařům, neboť na večeři jsme měli z časových důvodů pouze 45 min. a přesto se nám podařilo absolvovat tříchodové menu. Polévka - celerový krém - ačkoliv celer nepatří k mým favoritům, moc jsem si pochutnala. Poté výběr z denní nabídky - křepelka - výborná a z menu dýňové risoto bylo velmi dobře dochucené. Sladká tečka na závěr - čokoládová pěna - nebyla zbytečně přeslazená, opravdová tečka na závěr. Určitě ještě návštěvu zopakujeme, tentokrát za denního světla. Trochu se připojím k ostatním recenzím, které kritizují toalety, určitě by si restaurace takového jména zasloužila trochu luxusu i na toto místo.

Datum návštěvy: leden 2018
1  Poděkujte uživateli Jana V.
Recenzováno: 28. října 2017 prostřednictvím mobilu

Do restaurace jsme si udělali rezervaci s prosbou místa u okna. Dostali jsme krásný stůl pro dva s výhledem. I když jsme si předem na internetu z menu vybrali, co bychom si asi tak dali, nakonec byla tak skvělá denní nabídka, že jsme si dali tu. Lahodná kachna s lusky. Polévka špenátová, taky skvělá. K tomu čerstvá limonáda. Obsluha velmi milá. Vstup na vyhlídku zdarma jsme nevyužili. Navštívili jsme naopak předtím výstavu dole a pak už jsme neměli čas.

Datum návštěvy: červenec 2017
Poděkujte uživateli davidmup.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ginger & Fred, si také prohlíželi

Už jste navštívili Ginger & Fred? Sdílejte své zkušenosti!