“Nejlepší v Praze”

Kuchyně: Mořské plody, Vietnamská, Gril
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Recenzováno: 28. srpna 2017

Navštívil jsem hodně Vietnamských restaurací a především ty, které o sobě tvrdí že jsou nejlepší a vždy to bylo zklamání. Pho Family patří mezi nejlepší a pokaždé se tam rád vracím na dobré, opravdu dobré Vietnamské jídlo. Doporučuji!!!

Poděkujte uživateli Pavel T.

Recenzováno: 2. května 2016 prostřednictvím mobilu

Vynikajici pho bo, obri porce, zavital jsem zde uplne nahodou. Obsluha vzorna, interier standard, ale velmi cisto. Az pujdu kolem, prijdu opet rad!

Poděkujte uživateli flare31.
Recenzováno: 26. ledna 2016

Pho s tofu je to jediné co si zde dávám a jsem naprosto spokojená, nechci vlastně zkusit nic jiného. Mňam!

Poděkujte uživateli Benes007.
Recenzováno: 24. ledna 2016

Zamilovala jsem se tu do Pho s tofu. Kolem restaurace jsem chodila dlouhou dobu aniž bych tušila jak dobrou kuchyni nabízí. Jídlo lze objednat i s sebou. Obsluha je velice milá. Přítel si tu dává pravidelně smažené nudle s kachním masem a je vždy také velice spokojen.

Poděkujte uživateli Katarínka S.
Recenzováno: 29. června 2015

Není nejlepší z vietnamských bister a restaurací co znám, ale když mám cestu kolem, rozhodně jídlem nepohrdnu! Mají velký výběr, obsluha je milá a usměvavá a cenově se to v pohodě dá.

Poděkujte uživateli MarieTlaskalova.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pho Family, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pho Family? Sdílejte své zkušenosti!