“Špatný servis”

Kuchyně: Česká, Mezinárodní
Možnosti stravování: Rezervace
Okolí: Anděl
Recenzováno: 25. listopadu 2019

23.11.2019 Spolu s kamarádkou šli na večeře do Potrefená Husa na Andělů .Vedle nás seděli muž s ženou,kteří začali nás pomlouvat ,my na to nereagovali vůbec .(komunikovali jsme v ruštině ).
Potom paní začala křičet ,a vést sebe agresivní ,nikdo na to nereagoval . Pani nelíbilo se,že mluvíme v ruštině křičela :Neješte české jídlo jestli vám nelíbí ,a jeďte zpátky do Ruska ,na co ji řekla ,že nejsem Ruska ,jsme Ukrajinka ,proč musím jet do Ruska ‍♀️ ,žádný číšník ne přišel k nám pokud sami ho nezavolali .
Jak přišel číšník ,řekli mu abych něco udělal ,protože vedou sebe agresivní paní s manželem .Nic neudělal ,a šel zpátky do baru.Řekli číšníkovi aby zavolal Managera,nám bylo řečeno Manager nejsou .
Zaplatili jsme za večeři kterou nesnědli ,a šli pryč !!!
Nikdo s číšníku neomluvil za tuhle situace !!!Dost často chodili jsme do Potrefená Husa ,těd už tam nepůjdeme.Personál nereagoval na to ,co se děje v restauraci !!Pro mě ,to je Špatný Servis !!! Teď už nedoporučuji svým známým tohle místo !!!

Poděkujte uživateli Ekaterina673.

Recenzováno: 23. června 2019

Primitivní a arogantní chování obsluhy vuci lidem musí pocházet z nějakého školení. S aroganci se de facto muzeme u této firmy setkat ve všech jejich pobočkách. Proto si myslím, že to musí pocházet z nějakého jejich managementu. Zkrátka je to předražená restaurace co si hraje na něco lepšího a za klienty chtějí jen bohaté tursity. Nedoporučuji, zaslouží si prázdné stoly.

Datum návštěvy: únor 2019
2  Poděkujte uživateli SmelllLL.
Recenzováno: 21. června 2019

Nelíbí se mi, že číšníci nevracejí drobné. Oběd třeba stojí 125, 00 Kč. Zaplatíte 150 a čekáte, že Vám vrátí drobné. To se ale nestane. Usmějí se a odejdou. Za 150 na rizoto bych tam ale určitě nešla.

Jinak je to tam ale super.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli jirina2020.
Recenzováno: 4. dubna 2019

Obsluha vcelku ušla, pivo dobré, ale segedínský guláš nic moc, navíc tak málo omáčky, že poslední dva knedlíky bych musel jíst suchý. Pokud chtějí šetřit tak ne na zákaznících

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli kukalek.
Recenzováno: 24. března 2019 prostřednictvím mobilu

Pokud chcete rychlý oběd a nechcete riskovat zklamání, tak tady to je většinou v pořádku. Večer mi přijde, že se snaží hosty skoro vyhnat, aby obsloužili co nejvíce hostů, ale jinak OK.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli h0nziki.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Potrefená Husa Anděl, si také prohlíželi

Už jste navštívili Potrefená Husa Anděl? Sdílejte své zkušenosti!